Bilgisayar Kitapları

Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme PDF indir

Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme PDF indir, e-kitap sitemizde Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Buğra Ayan tarafından kaleme alınan Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme kitabı 84 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme kitabını 9786057043467 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme kitap özeti, Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme pdf oku, Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme yandex, Buğra Ayan e-kitap pdf, Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme PDF Drive, Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme PDF Oku

Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme Kısa Özet

Harika! Buluştuk. Baş döndürücü bir hızla üstümüze doğru gelen blokzincir devriminin ortasında yeni bir sayfaya merhaba. Açıkça söylemem lazım ki blokzinciri anlamak bir çok yeni teknolojiyi anlamaktan zor. Şöyle düşünün. Artırılmış gerçeklik yahut nesnelerin interneti çalışıyorsunuz. Olay ne kadar kompleks olabilir. Çerçevesi az çok bellidir. Lakin blokzincire geldiniz mi işler bir anda karmakarışık bir hal alır. Konu bir okyanus gibi. Derinlerine indikçe yeni kavramlar, senaryolar ortaya çıkmakta. Bu kitapta blokzincir okyanusuna akıllı kontratlar limanından bir dalış gerçekleştireceğiz. Bunu yaparken de son günlerin en popüler teknolojilerinden Moonbeam’i oksijen tüpü olarak yanımıza alacağız.

Moonbeam ile Ethereum’un programlama dilini, geliştirme mekanlarını hatta kütüphanelerini tercih ederek yazdığınız akıllı kontratlar Substrate mimarisinde hayat buluyor. Bunun yanında bir Ethereum geliştiricisi dakikalar içinde Polkadot ekosisteminde akıllı kontratlar yazabiliyor. Superman ile Batman’i birbiriyle tanıştıran Moonbeam’e hoşgeldiniz!

Moonbeam ile Akıllı Kontrat Geliştirme PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu