Dini Kitaplar

Muhammed PDF indir

Muhammed PDF indir, e-kitap sitemizde Muhammed kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İbrahim Hasan Beygi tarafından kaleme alınan Muhammed kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Muhammed kitabını 9786055030445 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Muhammed kitap özeti, Muhammed pdf oku, Muhammed yandex, İbrahim Hasan Beygi e-kitap pdf, Muhammed PDF Drive, Muhammed Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Muhammed PDF Oku

Muhammed Kısa Özet

İslam Peygamberi’nin mesajından haberdar olan Yahudiler bundan son derece rahatsız olurlar. Nasıralı İsa’dan sonra şimdi de Muhammed isminde birisi çıkıp kendisinin, Allah’ın elçisi olduğunu iddia etmektedir.

Bunu, Benî İsrail’in sonu olarak gören Yahudiler, Arapların içinden çıkan bu peygamberin ortadan kaldırılması gerektiğine karar verirler. Vakit geçirmeden içlerinden birisini casus olarak Hicaz’a gönderirler. Söz konusu bu casusun görevi; gittiği yerlerdeki dostları ve münafıklarla bir olup İslam Peygamberi’ni öldürmek, eğer bunu başaramazsa en azından, Müslüman toplumun içinde fitne çıkartarak, bu mesajın mazlum halklar tarafından duyulmasını engellemektir.

Yahudi casus Mekke’ye varır ve Yahudi teşkilatına raporlar sunmaya başlar..

Muhammed PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu