Dini Kitaplar

Muhammed S.A.V PDF indir

Muhammed S.A.V PDF indir, e-kitap sitemizde Muhammed S.A.V kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mikail Çolak tarafından kaleme alınan Muhammed S.A.V kitabı 210 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Muhammed S.A.V kitabını 9786059283526 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Muhammed S.A.V kitap özeti, Muhammed S.A.V pdf oku, Muhammed S.A.V yandex, Mikail Çolak e-kitap pdf, Muhammed S.A.V PDF Drive, Muhammed S.A.V Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Muhammed S.A.V PDF Oku

Muhammed S.A.V Kısa Özet

Son Peygamber’in dünyaya geldiğu 571 yılı ile peygamber olduğu kendisine ilk kez vahiyle bildirildiği 610 yılı içindeki zamanda dünya Bizans İmparatorluğu, Avarlar, Göktürkler ve Sasaniler içindeki iktidar kavgalarına sahne oluyordu.

Doğu ve Batı Roma İmparatorluğu sınırları içinde Havarilerden kalan, Allah’ın tekliğini bildiren İncil nüshaları, zaman içinde yakılmış yahut yok edilmişti. Diğer yandan Teslis’i kabul etmeyen ufak gruplar, İsa Mesih’in bir insan ve peygamber olduğunu her fırsatta ilan ediyorlardı. İseviler yeni peygamberi büyük bir özlemle bekliyorlardı.

Dedesi tarafından adı MUHAMMED konulan yeni peygamberden habersiz insanlar, Tevrat’ta ve İncil’de müjdelenen AHMED’in peygamberliğini ilan etmesini bekliyorlardı.

Muhammed S.A.V PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu