Roman Kitapları

Mümkün Öykülerin En İyisi PDF indir

Mümkün Öykülerin En İyisi PDF indir, e-kitap sitemizde Mümkün Öykülerin En İyisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Aykut Ertuğrul tarafından kaleme alınan Mümkün Öykülerin En İyisi kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mümkün Öykülerin En İyisi kitabını 9786257014021 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mümkün Öykülerin En İyisi kitap özeti, Mümkün Öykülerin En İyisi pdf oku, Mümkün Öykülerin En İyisi yandex, Aykut Ertuğrul e-kitap pdf, Mümkün Öykülerin En İyisi PDF Drive, Mümkün Öykülerin En İyisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mümkün Öykülerin En İyisi PDF Oku

Mümkün Öykülerin En İyisi Kısa Özet

Hadi gir içeri! Bu kitaptaki öyküler tabi ki olabilecek öykülerin en iyileri değiller. Kabul et, sen de zaten olabilecek okurların en iyisi değilsin. Dur! Anlaşabiliriz, öyleymiş gibi yapabiliriz! Bir süreliğine miş gibi davranmanın kime ne zararı var? Hem zaten kurmacanın kendisi büyülü bir oyun değil mi? Tam da böyle! Mümkün oyunların en iyisi hem de. Hadi gir içeri!

Çünkü içeride, yolları çatallanan bahçede kör bir kuyuya rastlayabilir, kuyunun başında kendini, tanımadığın bir adamla, sonsuz bir yolculuğa çıkmanın kahramanca olup olmadığını tartışırken bulabilirsin. Ya da ummadığın bir anlatıcının yazdığı bir öyküde, belki de halen tanımakla şereflenmediğin kahramanın öldürülüşüne bile şahit olabilirsin. Hem sen de zaten metinler içinde keyifli bir yolculuğa çıkmak istemiyor muydun? Bu kitapla da bunun için bir yakınlık kurdun.

Hadi, kabul et ve gir içeri!

Mümkün Öykülerin En İyisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu