Edebiyat Kitapları

Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli PDF indir

Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sümeyye Demirkan tarafından kaleme alınan Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli kitabı 496 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli kitabını 9786257382809 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli kitap özeti, Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli pdf oku, Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli yandex, Sümeyye Demirkan e-kitap pdf, Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli PDF Drive, Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli PDF Oku

Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli Kısa Özet

“İnsanın kalbi kimdeyse evi de oradadır.”

 

Bahar geldi ve çiçekler kalplerini sarıp sarmaladı.  Önce bakışlar, sonra tebessümlerle adımlar atıldı. Sıcak bir kışı geride bırakan güzel ruhlar şimdi güneşin ışığında yanmaya hazırdı.

 

Mislina ve Akif Selim’in kalbi birbirinin dengiydi ve her kalp dengine koşardı. Mislina şairdi, Akif Selim ise şiir. Lakin ikisi de okudu, ikisi de yazdı çünkü birbiri için atan kalpler bir gün muhakkak bir kitabın aynı cümlesinde nefes alırdı.

 

Sevgileri her geçen gün derinleşirken karşılarına çıkan kuvvetliklere inat daha sıkı sarılıp bir söz verdiler.

Bu sevmeleri kıskandıracak güzellikte bir sevgiydi çünkü kalp kırmaktan korkan iki insan nefreti hiçbilmezdi.

 

Onlar gökyüzünün en güzel yerinde parlayan iki inci tanesiydi.

 

“Her insanın kalbi bir kafestir ve oraya bir kuş girer.

Kalp severse kuş yaşamayı bilir, küserse o kafesin içi boş kalır ama kalbinin içindeki öldü diye sevmekten vazgeçilmez.”

Mürekkebe Boyanan Sardunya 2 Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu