Edebiyat Kitapları

Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 PDF indir

Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 PDF indir, e-kitap sitemizde Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sümeyye Demirkan tarafından kaleme alınan Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 kitabını 9786258133127 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 kitap özeti, Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 pdf oku, Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 yandex, Sümeyye Demirkan e-kitap pdf, Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 PDF Drive, Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 PDF Oku

Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 Kısa Özet

“Kalp izlerle dolu bir haritadır, şehrinin bileti ona ait olandır.’’

Güneşin ısıttığı ruhlar artık tüm mevsimin tadını almıştı ve bundan sonra hangi gökyüzünün altında olurlarsa olsunlar baktıkları pencere bir bi hayli hissetmek her zamankinden daha güzel olacaktı.

Mislina ve Akif Selim’in birbiri için atan kalpleri var oldukları bu dünya çapında en güzel sevgiyi anlatmaya sürdürmektedu.

Kar yağdı, güneş açtı, bahar geldi ve yaprak döktü bu gökyüzü, adeta hiç bitmeyecek bir masalın içinde yaşamışlar gibi. Oysa masallar da bir gün son bulurdu ama onlar kendi masallarına bir son yazmadılar çünkü sevmek de yaşamak gibiydi, sonu yoktu.

‘’Karanlık bir sokakta, ufacık bir ışığın altında görmüş gibiydim ilk onu; bu, kocaman dünya çapında sevdiğim ve ait olduğum şehri bulup orada sonsuza kadar yaşamak gibiydi.’’

Mürekkebe Boyanan Sardunya – 3 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu