Dini Kitaplar

Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt PDF indir

Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt PDF indir, e-kitap sitemizde Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gerald Messadie tarafından kaleme alınan Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt kitabı 371 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt kitabını 9789752934412 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt kitap özeti, Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt pdf oku, Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt yandex, Gerald Messadie e-kitap pdf, Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt PDF Drive, Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt PDF Oku

Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt Kısa Özet

Kızıldeniz mucizesi ne kadar gerçekti? Yahudilere çölde bile hayatta kalabilme gücünü veren neydi? Yahve’nin Horeb Dağı’nda görünmesinden önce yaşanan müthiş olay hangisiydi? Kitabı Mukaddes’te bulunan ve binlerce senedir tartışılan bu gizemli noktalara ışık tutmak, üstelik de okunması çok keyifli ve heyecanlı bir hikayeye dönüştürmek için Gerald Messadie gibi bilimsel formasyona sahip bir tarihçi ve usta bir romancı olmak gerekir. Ayrıntılı notlarla beslenen ve hikayenin aslına bağlı kalmaya özen gösteren bu tarihi tabloda, sorunlu erkek kardeş Harun, tutkularının esiri kız kardeş Miryam, ilk İsrail ordusunun kurucusu Yeşu gibi tanınmış bireyler de, bütün canlılığıyla beliriyor. Lakin hikaye her şeyden önce Musa’nın müthiş yaşamı ve Göç efsanesi etrafında yoğunlaşıyor.
Kahramanın adına uygun bir görkemle yazılan bu roman, Musa’nın öncülüğünde Vaat Edilmiş Topraklar’a yapılan yolculuğa ve tektanrılı dinlerin doğuşuna tanıklık ediyor.

Musa Ulus Yaratan Peygamber 2 Cilt PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu