PDF

Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla PDF Oku indir

Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla kitabını araştırdık. Ayrıca Mustafa Çay tarafından kaleme alınan Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla kitap özetinin yanı sıra, Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla pdf oku, Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla yandex, Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla e-kitap pdf, Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla PDF Drive, Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla PDF indir Oku

Mustafa Çay’ın etkileyici ses tonuyla hazırlamış olduğu CD’lerin yaşamımı olumlu yönde etkilediğini içtenlikle söyleyebilirim. Bugüne kadar yarım kalmış hayallerime ve başlamaya bile cesaret edemediğim hedeflerime ulaşmamda çok büyük etkisi oldu. Çalışmalarıyla benim ve birden fazla insanın yaşamını değiştiren Mustafa Çay’a sonsuz teşekkür ederim. Nurdan Özkan Hayatımda bir çok şeyi değiştirebileceğimin farkına vardım. Hiç kitap okumamama rağmen, okumaya ilk kez sizin kitaplarınızla başladım. Kucak dolusu sevgiler. Ahmet Can Polat Herkese Merhabalar Mustafa abi. Ben fazla şanslıyım çünkü seni tanıdım. İnanmadığım, güvenmediğim bir hayata senin yardımlarınla yeniden tutundum. Şimdi hayat daha güzel ve daha kolay… Teşekkürler. Dilara Çelik Gecenin en karanlık anı, tanyeri ağarmasından az öncedir. Elinize, dilinize, gönlünüze sağlık… Fersah Yılmaz Ben bu kitabı yeni okumaya başladım ve ilk 20 sayfasından bile güzel olduğunu anladım. Bu kitabı bize verdiği için Mustafa amcaya teşekkür ederim… Ezgi Mustafa Çay’dan harika bir kitap daha! Gülsevin Beni hiç tanımadığınız halde, hiç bir menfaat gözetmeden yanımda oldunuz. Allah sizden razı olsun. Ayşe Tez İnanmadığım NLP dünyasına girmemi, önyargılarımdan kurtulmamı, şu hayatta aslında her şeyin ne kadar kolay ve basit olduğunu görmemi kolaylaştıran sevgili Mustafa Çay, iyi ki varsın… Abdurrahim Kaya Kaya Sigorta Ben de bir kişisel gelişimciyim.

Aslını söylemek gerekirse bir kitapçıya gittiğimde, kişisel gelişim reyonunda pek oyalanmam. Çünkü klişe, işe yaramayan, yalnızca gaz verip, nasıl yaşamımıza uygulayacağımızı anlatmayan onlarca kitap mevcuttur bu raflarda. Bir gün Mustafa Çay’ın “Mutsuz Olmak Günahtır” kitabını gördüm. İlginç geldi. İçini açıp bir inceledim. Mutsuz eden şarkılar listesi çok hoşuma gitti. İlham veren bir kitap. Satın aldım, 2 kez okudum ve sonra kitabı, Cerrahpaşa Tıp fakültesinin bahçesinde bir banka bıraktım. İçine bir not kağıdı iliştirerek: “Lütfen bu kitabı okuduktan sonra yine bu banka bırakın” Mehmet Cebeci Bilincim sana dile getiriyorum, “Hiçbir şey için geç değil” Bugün 30. Yaş günüm ve hayat benim için yeniden başladı. Seni körelten “Zehirli Düşünceler” den kurtulman için yeni bir başlangıç günüdür bugün… Gaye Çolakoğlu Tüm övgülere katılıyorum. Çünkü bireylerin en sıkıntılı olduğu anda, kriz dönemlerinde, insanlık adına düşünülmüş en iyi hizmeti veriyorsunuz. Web sayfanızdaki ses kayıtları bile ruhun dinlenmesi ve düşüncelerin pozitif düşünceye dönüşmesini sağlıyor. İnsanlık adına teşekkürler Çay. Ahmet Taze Okuduktan sonra bile aylarca elimde gezdi o kitap ve çok kişiyle paylaştım 🙂 tabi ki bizlerle paylaşana da teşekkürler 🙂 Ayşenur Özbayık Kitabı bir günde bitirdim.

Harika ve sürükleyici bir kitap. Seni içine çekiyor ve bırakmıyor. Oldukça pozitif düşündürüyor. Gerçekten fazla beğendim. Okuduğum ilk kişisel gelişim kitabı. Normalde kişisel gelişim kitaplarını okumam bana sıkıcı gelirler. Okunacak bir kitap ararken çıktı karşıma okudum ve bayıldım. Ayşenur Hayatın hangi aşamasında olursan ol, umudunu yitirme. Suyu kana kana iç, zirvedeysen eğer tadını çıkar, yani anı yaşa. Yaşamadıktan sonra gerisi nafile… Çok kıymetli hocam Mustafa Çay´ın bir kahve molasında bitirilecek eserini okumayanların noksanlıklerini biliyorum. En derin saygı ve sevgilerimle. Azat Kutlay Ümitle açılıp kazançla kapanan güzel bir kitap… Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Mustafa Çay, hazinenizi bizlere aktardığınız için… Banu Hayat yalnızca nefes aldıkça yaşanıyor ve gerisi yalnızca size kalıyor… Ömer Demirbacak İnsanlara sırf mutluluk verme isteğiniz bile, sizi çok insanlardan farklı kılıyor zaten. Başarılar ve daha çok mutluluklar… Kerem Çok kısa süreli zamanımda rastlantı sonucu bulduğum ama yaşadıkça engin bilgilerden uzaklaşamayacağım, bilgilere ulaşmamızı sağlayan muhteşem insanlara çok teşekkür ederek, manevi desteklerini yurdun her köşesine yaymalarını dilerim. Saygı ve sevgilerimle… Nehir İz İnsanın kendisiyle pozitif olması çok güzel.

Kitap bana okuma alışkanlığı kazandırdı ve kitabı okurken karşımda birisi ile konuşuyor gibi kaptırmış gidiyorum hadi hayırlısı bakalım. Teşekkürler. Kitapların çekim gücü kuvvetli maşallah. Nilay Bu kitabı okuyan hayattan zevk almaya başlar. Onur İmkânsızı kabul etmeyenler için, imkansız diye bir şey yoktur bence… S.Ilgar Hayata dair ne güzel diyorsun, “Aslını söylemek gerekirse bakmasını bilen öz için her şey daha güzel ve manalı” Her yeni güne güzel bir başlangıç için uyanırsak, gerçek dünyanın içinde doğru yolda yürürüz. Elbette bu yolda virajlar olacak, bunlar da hayata anlam kazandıracak… Yüreğinize sağlık teşekkürler… Değişim her yeni gün için yeniden var ve var oluşun amacı… Öğrenmek, öğrenmenin neticesinde yenilenmek… Selin Eser Çok güzel bir kitap elime okumak için aldım ve bıraktığımda bitirmiştim… Selin Korkularımdan arınmaya başladım. Hafifledim, hayat adeta sırtımda kocaman bir yüktü ve o yükü yere indirdim. Şimdi daha rahatım teşekkürler… Şenolcan Şenol Sorun “Başarma İhtimalimiz” olup olmadığını anlamakta değil mi? “Benim de aşırı güven gibi bir sorunum mu var acaba” diye düşündürdü bu kitap. Çünkü ben yapamazsam kimse yapamazmış gibi geliyor bazı konularda 🙂 Viley Değerli Mustafa ve Gülçin Çay; Öncelikle siz değerli okurlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bilgi ve güler yüzünüzle beni, hayata tekrar döndürdüğünüz için. Yaşamayı bana yeniden sevdirdiğiniz için. Okuduğum kitaplar ve dinlediğim CD’leriniz bu yaşamı yaşama isteğini tekrar bana kazandırdı. Kendime güvenim geldi, yaşamımda yeni bir sayfa açmamı sağladı. Kitabınız inşallah bana iyi geldiği gibi, bir çok insana de şifa olur.

Allah sizden razı olsun, başarılarınızın devamını dilerim… İsmihan Beter.   Herkese Merhabalar, Ben Mustafa Çay. Belki önceden başka bir kitabın sayfalarında, belki bir eğitimde veya dinlediğin bir ses kaydının içinde karşı karşıya geldik seninle. Belki de ilk kez karşılaşıyoruz. Bazı karşılaşmalar, kusursuz bir zamanlamanın ürünüdür, bazı ertelemeler de öyle… Eğer şu anda seninle bir yolculuğa çıkmak üzere burada karşı karşıya geldiysak, bu karşılaşmanın bir anlamı olmalı. Belki de uzun seneler boyunca yaşadığın bir sıkıntıyla vedalaşma zamanı gelmiştir. Ya da korkuların, artık seninle yaşamaktan sıkıldılar ve sana veda etmek istiyorlar. Kim bilir belki de, kendine güven duygun, onu hapsettiğin sandığın içinden bir an önce çıkmak istiyor. Ne dersin, bütün bunların gerçekleşeceği zaman gelmiş midir sence? Hayatın gerçekten de değişmek üzere midir? O hep vaat edilen, “Bugün, bundan sonraki yaşamının ilk günü olacak!” sloganına belki de çok yaklaşmışsındır. Kim bilir? Kim bilir? Elbette ki sen bilirsin! Bir adım atarsın ve bir şeyler yaparsın. Sonra yaşamın değişir mi? Belki. Peki, o adımları atmayı sürdürürsen… O zaman ne olur? İşte o zaman, yaşamın değişmeye başlar. Değişim, sürekli olaraklik yasasıyla olabilecekdür ve bir şeyi değiştirmek için, bilinçaltı zihnine istediğin şeyle alakalı komutları sürekli olarak olarak göndermelisin. İşte bu kitap, baştan sona, bununla alakalıdir. Belki de bu kitabı okumakla, şu ana kadar kendin için en büyük yatırımı yapmış olacaksın.

Bu kitap, değişim için gereken en etkili bilinçaltı telkinleri kullanılarak hazırlanmıştır. Kitaptaki uygulamaları yaparken ve telkinleri tekrar ederken, olabilecek olduğunca yoğun duygular içinde olmanı öneriyorum. Bilinçaltı zihnimiz, en fazla tercih ettiğimiz sözcüklerle programlanır. Bundan dolayı bu telkinler son derece mühimdir. Sürekli tekrar ettiğinde bilinçaltı zihnin, kullandığın telkinlerle uyumlu bir biçimde programlanacak ve artık buna göre davranacaktır. Bu özel yolculuktan keyif alman ve yaşamın her damlasını doyasıya yudumlaman dileğiyle… Mayıs 2012’de aldığım NLP Pratisyen Eğitimi 35 yıllık yaşamımda en kıymetli armağanm oldu. Aydınlık kapının anahtarını verdi. Daha sonraki zamanda aldığım NLP Master ve Yaşam Koçu Eğitimleri ile aydınlık yolda kendimden emin adımlarla nasıl yürüyeceğimi öğrendim. Artık yaşamdaki kaynağımı buldum ve her daim onu beslemeye sürdürmekteum. Aydınlanma Çağımın anahtarını veren, Mustafa ve Gülçin Çay’a sonsuz teşekkürler… Elif Günay Tozlama.

Mustafa Çay – Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu