Teknoloji Kitapları

Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir PDF indir

Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir PDF indir, e-kitap sitemizde Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dean Burnett tarafından kaleme alınan Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir kitabı 376 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir kitabını 9786057428752 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir kitap özeti, Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir pdf oku, Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir yandex, Dean Burnett e-kitap pdf, Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir PDF Drive, Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir PDF Oku

Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir Kısa Özet

Mutluluk nereden geliyor ve neden ona bu kadar çok ihtiyacımız var?

Mutluluk arayışı, insan yaşamının en yaygın ve kalıcı arayışlarından biridir. Bizi bir iş bulmaya, âşık olmaya, terapiye gitmeye, şüpheli saplantılara sahip olmaya ve günün sonunda eve dönmeye iten şey budur. Peki kalıcı mutluluk olabilecek mü veya olmalı mı? Ve bunların beyinle ne ilgisi var?

Aptal Beyin’in yazarı nörobilim uzmanı Dean Burnett, Mutlu Beyin’de bu soruları inceliyor. Beynin nasıl çalıştığına dair en son incelemeleri ve teorileri, mutluluk yaratmaveyahil olan ve yaşamın farklı alanlarından gelen fazla sayıda insana ait görüşlerle birleştirerek modern nörobilimin büyüleyiciliğini gözler önüne çıkarıyor. Mutluluğun gerçekte ne olduğunu, nereden geldiğini ve aşk, cinsellik, dostluk, zenginlik, kahkaha ile başarının beynimize gerçekte ne yaptığını anlamamızı sağlayarak, insan olmanın ne anlama geldiğine dair benzersiz ve keyifli bir döküm sunuyor.

“Bu keyifli, motive edici ve ödüllendirici kitabı okumalısınız. Bunun için mutlu olacaksınız.”
?The Guardian

“Burnett`in aşkın nörokimyası ve ona bağlı duygularla alakalı tanımı, kabul edilmeye değer… Bu kitap, beyinde hoş bir tur.”
?Kirkus

“Mutluluk üzerine mevcut araştırmalara genel bir bakış arayan okurlar, bu kitabı keyifli ve aydınlatıcı bulacaklardır.”
?Library Journal 

“Büyüleyici… Düşündürücü ve hayli keyifli.”
?Daily Mail

Mutlu Beyin: Mutluluk Nereden ve Nasıl Gelir PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu