Roman Kitapları

Mutluluğun Peşinde PDF indir

Mutluluğun Peşinde PDF indir, e-kitap sitemizde Mutluluğun Peşinde kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ali Ayten tarafından kaleme alınan Mutluluğun Peşinde kitabı 180 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mutluluğun Peşinde kitabını 9789758646685 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mutluluğun Peşinde kitap özeti, Mutluluğun Peşinde pdf oku, Mutluluğun Peşinde yandex, Ali Ayten e-kitap pdf, Mutluluğun Peşinde PDF Drive, Mutluluğun Peşinde Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mutluluğun Peşinde PDF Oku

Mutluluğun Peşinde Kısa Özet

Günümüzün en temel problemlerinden biri olma özelliğini taşır, anlamadan fikir sahibi olmak ve hüküm vermek. Bu kitap anlamayı merkeze alan sosyal bilim mantığıyla yazılmış. Psikoloji ve din psikolojisi alanına giren kimlik, dindarlık, dini başa çıkma, dini dönüşüm, yabancılaşma ve erdemler gibi konularda anlamayı amacında olan bir kitap. Yazarın gündelik yaşamı anlama çabasını gösteren ufak öyküler eklemesi kitaba akıcılık kazandırmış. Severek okuyacağınız bir kitap.
Prof. Dr. Ali KÖSE

Ali Ayten kuşağının çalışkan ve velut kalemlerinden. Din psikolojisi sahasındaki akademik çalışmalarını ilgi ve takdirle izlediğim yazarın, hayata dokunan denemeleriyle yine sadra şifa bir çalışma ortaya koyduğunu düşünüyorum. Hayatın tam ortasında bulunan inanç psikolojisini, güncel meseleler üzerinden genel okuyucunun ilgisine açmakla birden fazla verimli tartışmaveya zemin hazırlamış oluyor. Zaten tartışageldiğimiz birden fazla konuya hem ilmi bir perspektif kazandırıyor hem de bu ciddi meselelerin hak ettikleri ciddiyetle ele alındığı bir dürüstlük zemini ortaya koyuyor. Anlam meselesi günümüz modern insanının en yakıcı meselesi. Bu mesele etrafında dönen yazılar bize anlamın olmadığı bir dünya çapında var olmanın ne büyük bir ıstırap bulunacağını gösteriyor. Altı çizilerek, özenle okunması gereken bir kitap.
Prof. Dr. Kemal SAYAR

Mutluluğun Peşinde PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu