Edebiyat Kitapları

Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir PDF indir

Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir PDF indir, e-kitap sitemizde Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Raphaelle Giordano tarafından kaleme alınan Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir kitabını 9786051737294 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir kitap özeti, Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir pdf oku, Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir yandex, Raphaelle Giordano e-kitap pdf, Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir PDF Drive, Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir PDF Oku

Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir Kısa Özet

Romane Gardener otuzlu yaşlarında, Paris`te yaşayan, hayata bağlı bir kadındı. Geçmişinde birkaç kişi tarafından ruhu âdeta tüketildik-ten sonra kendini insan davranış bilimi ve gelişimine adayarak Davra-nış Akademisi`ni kurdu. Burada “tüketme” ayrıntı kısmına -benmerkez-cilik, karşıdakini dinlememe, öfke problemi, güç tutkunluğu, empati ve saygıdan yoksunluk vb.- sahip bireylere sonunda zehirli davranış-larından arınacakları, mutluluğu bulacakları, ilişkilerini düzeltecekleri bir program sunuyordu.

Davranış Akademisi`ne başvuran yeni grupta enteresan bireyler vardı ve Romane onları tüketme davranışlarından arındırmak için sabırsızIanıyordu. Lakin gruptan biri, genç kadın için âdeta bir meydan okumaydı: Yakışıklı, egoist, zengin ve çekici bir işadamı olan Maximilien Vogue. Romane`ın bu kendini beğenmiş işadamını yola getirmek için bir hayli uğraşması gerekiyordu fakat ikili içindeki müthiş çekim, işleri hiç de kolaylaştırmayacaktı.

Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu