Roman Kitapları

Mutsuz Palyaçolar Örgütü PDF indir

Mutsuz Palyaçolar Örgütü PDF indir, e-kitap sitemizde Mutsuz Palyaçolar Örgütü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Neslihan Önderoğlu tarafından kaleme alınan Mutsuz Palyaçolar Örgütü kitabı 140 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mutsuz Palyaçolar Örgütü kitabını 9786059952804 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mutsuz Palyaçolar Örgütü kitap özeti, Mutsuz Palyaçolar Örgütü pdf oku, Mutsuz Palyaçolar Örgütü yandex, Neslihan Önderoğlu e-kitap pdf, Mutsuz Palyaçolar Örgütü PDF Drive, Mutsuz Palyaçolar Örgütü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mutsuz Palyaçolar Örgütü PDF Oku

Mutsuz Palyaçolar Örgütü Kısa Özet

Haldun Taner Öykü Ödülü sahibi, çağdaş öykücülüğümüzün mühim isimlerinden Neslihan Önderoğlu, incelikli hikayelerini bu kez gençler için kaleme aldı. Köprü Kitaplar koleksiyonu için yazdığı romanı Bana Sesini Bırak ile gençlik edebiyatına kuvvetli bir giriş yapan yazar, Mutsuz Palyaçolar Örgütü adlı son öykü kitabında yalın ama bir o kadar da kuvvetli diliyle gözleri üstüne topluyor. Günlük yaşamın kırılgan ayrıntı kısmına özenle dokunan 15 öykü, arkadaşlık, mahalle yaşamı, aile ilişkileri ve gençlik duygularıyla okuru sarıp sarmalıyor. Söylediklerinin bunun yanında, söylemedikleriyle de yüreklere seslenen Önderoğlu, öykülerinde sahicilikten taviz vermiyor; gençlerin, görmezden gelinenlerin, her şeye rağmen hayal kurmaktan vazgeçmeyenlerin yanında duruyor.

Okul yolunda yenen dondurmanın unutulmaz tadı, pencere önünde bekleyen iki kardeşin ortak coşkusu, masmavi gökyüzündeki bir uçağın kanadına takılan hayaller, aşık kalplerin cesareti, baba yolunu gözleyen yürekler, rüzgarla haşır neşir hüzünler… İlkgençlik senelerının rengini, sesini ve duygularını görülmektediran öykülerde, hüzün ve neşe, umut ve hayal kırıklığı, çocuksu merak ve naif kabullenişler birbirine dolanıyor…

Mutsuz Palyaçolar Örgütü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu