Müzik Kitapları

Müziğin İçsel Oyunları PDF indir

Müziğin İçsel Oyunları PDF indir, e-kitap sitemizde Müziğin İçsel Oyunları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Barry Green tarafından kaleme alınan Müziğin İçsel Oyunları kitabı 216 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Müziğin İçsel Oyunları kitabını 9786054957118 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Müziğin İçsel Oyunları kitap özeti, Müziğin İçsel Oyunları pdf oku, Müziğin İçsel Oyunları yandex, Barry Green e-kitap pdf, Müziğin İçsel Oyunları PDF Drive, Müziğin İçsel Oyunları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Müziğin İçsel Oyunları PDF Oku

Müziğin İçsel Oyunları Kısa Özet

Müziğin İçsel Oyunları ünlü müzisyen Barry Green’in, yine bir başka ünlü yazar W. Timothy Gallwey’in Tenisin İçsel Oyunları, Kayağın İçsel Oyunları ve Golfün İçsel Oyunları kitaplarından esinlenerek, aynı yazarla yapmış olduğu eşsiz bir işbirliğin ürünüdür. Her iki yazar sporda çok başarılı sonuçlar veren ilkeleri müziğe de uygulamış ve aynı başarılı sonuçları elde etmişlerdir. Çalgıyı doğru tutma, doğru nefes alma ve doğru yay teknikleri gibi müziğin *dış oyunları*nın bunun yanında *iç oyunlar*da her müzisyen için mühimdir. Doğal öğrenme ilkelerine dayalı olan Müziğin İçsel Oyunları müzik yapmak için gereken teknikleri reddetmek yerine, müzikal yorumdaki önüne geçeri ortadan kaldıran yeni bir yaklaşım getirmektedir. Bu kitap, müzisyenlerin zorlukların üstesinden gelebilmeleri, müziğe odaklanabilmeleri ve sahne heyecanını azaltabilmeleri, sonuçta en müthiş performansların yolunu açabilmeleri için yazılmıştır.

Özetle, Green ve Gallwey açık ve anlaşılır bir dille müzik kabiliyetinin nasıl beslenebileceğini ve artırılabileceğini açıklamaktadırlar. Kitapta verilen alıştırmalarda müzisyenlerin daha temiz bir entonasyon ile müzik cümlelerini daha artistik çalabilmeleri ve metotlarıni geliştirebilmeleri için yeni yollar gösterilmektedir. Ayrıca, bu kitapta; birlikte seslendirme, doğaçlama, besteleme ve yaratıcılık üzerine bölümler de bulacaksınız.

Şimdi Müziğin Gerçek Gücünü Keşfedin!

Bence müziğin temeli insanın kendini ifade etmesidir. Bireyin, kendi kabiliyetlerinin kaynağına ulaşabilmesi ve kendini özgürce ifade edebilmesi için uygun bir ortama ihtiyacı mevcuttur. Müzik yapmanın neticesinde birey mutluluk, ustalık ve ilham gibi mühim tecrübeler edinecektir. Ümit ediyorum ki, siz Müziğin İçsel Oyunları okurları bu zengin malzemeyi müziğin zevkine varabilmek için kullanabileceksiniz.

– W. Timothy Gallwey

Müziğin İçsel Oyunları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu