Edebiyat Kitapları

Nasıl Seri Katil Oldular ? PDF indir

Nasıl Seri Katil Oldular ? PDF indir, e-kitap sitemizde Nasıl Seri Katil Oldular ? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jack Rosewood tarafından kaleme alınan Nasıl Seri Katil Oldular ? kitabı 624 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Nasıl Seri Katil Oldular ? kitabını 9786052973561 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Nasıl Seri Katil Oldular ? kitap özeti, Nasıl Seri Katil Oldular ? pdf oku, Nasıl Seri Katil Oldular ? yandex, Jack Rosewood e-kitap pdf, Nasıl Seri Katil Oldular ? PDF Drive, Nasıl Seri Katil Oldular ? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Nasıl Seri Katil Oldular ? PDF Oku

Nasıl Seri Katil Oldular ? Kısa Özet

Kimi kafasının içinde insanları öldürmesi gerektiğini söyleyen bir ses olduğunu iddia etti, kimi yalnızca zevk için birilerini öldürdüğünü dile getirdi.

Sebepleri ne olursa olsun, bu bireylerin tek bir ortak özelliği var:
Hepsi birer seri katil. Seri katiller, yüzseneler boyunca dünyanın her bir köşesinde sokaklarda yürüdüler ve yollarda dolaştılar.

*Nasıl Seri Katil Oldular?*dünyanın her yerinden en çarpık, sadist ve korkunç katillerden 150’sini bir araya getirdi.

Birçok seri katil için içlerindeki öldürme arzusu, saçlarının veya gözlerinin rengi gibi doğuştan gelmektedir.

Lakin uzman kişiler, hepsinin ortak noktası olarak yaşadıkları çocukluk travmalarına işaret etmektedirler.

Lakin temelde, geçmişlerindeki hikâyeler ve onları cinayet işlemeye iten neden ne olursa olsun, *Bu insanlar kötü,* demiştir profil uzmanı Pat Brown. Bundan başka bilmemiz gereken bir şey var mı?

Nasıl Seri Katil Oldular ? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu