Araştırma Kitapları

Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım PDF indir

Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım PDF indir, e-kitap sitemizde Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sıddık Akbayır tarafından kaleme alınan Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım kitabını 9786053640028 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım kitap özeti, Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım pdf oku, Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım yandex, Sıddık Akbayır e-kitap pdf, Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım PDF Drive, Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım PDF Oku

Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım Kısa Özet

Nasıl Yazabilirim? sorusu, bu kitapta, daha çok yazınsal anlatım yönünden ele alındı. Dilekçe, tutanak, bilimsel araştırma gibi öğrenilmesi balakayla sınırlı olan formel metinlerden fazla, `yaratıcılık` isteyen metinler, çalışmamınızn temelini oluşturdu.

Eğitime ve çalışmaya az değer veren toplumlardaki yaygın görüşlerden bir diğeride yazınsal türlerin doğuştan gelen bir yetenekle veya vahye benzer bir esinle gerçekleştiği, yaratıcılığın bunun bunun yanındalıklı bir insan grubunun tekelinde olduğu inancıdır. Sanatsal etkinliği gerçekleştirmek için esin, içedoğuş, yetenek ve adlandırılamayan bir çok özellik şüphesiz pay sahibidir; fakat, en az bunlar kadar mühim olan, o sanat dalında kullanılan `öğrenilebilir,öğretilebilir` tekniklerdir.

Yazma becerisi, çeşitli tekniklerle öğretilebilir bir edimdir. Yazma edimine yönelik bir eğitim sürecinde birey, öğrendiği bu tekniklerle kendi yaratıcılığının farkına varabilir.

Teknikler, `okuryazar`ı `okuyan ve yazan`; `okuyan ve yazan`ıda `yazar` yani, okunabilir metinler üreten birey yapabilir.

Nasıl Yazabilirim? – Yazılı Anlatım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu