Çocuk Kitapları

Ne İstersen Makinesi PDF indir

Ne İstersen Makinesi PDF indir, e-kitap sitemizde Ne İstersen Makinesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tuğçe Büyükuğurlu tarafından kaleme alınan Ne İstersen Makinesi kitabı 48 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ne İstersen Makinesi kitabını 9786257032094 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ne İstersen Makinesi kitap özeti, Ne İstersen Makinesi pdf oku, Ne İstersen Makinesi yandex, Tuğçe Büyükuğurlu e-kitap pdf, Ne İstersen Makinesi PDF Drive, Ne İstersen Makinesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ne İstersen Makinesi PDF Oku

Ne İstersen Makinesi Kısa Özet

Her yaz sahil kasabasında bir araya gelen Zeynep, Tan, Nil ve Berk’i bu yaz bir sürpriz bekliyor: karavanıyla kasabaya yerleşen, sürekli olarak kitap okuyan ve çocuklarla meraklı konuşmalar yapan Leyla Teyze. Leyla Teyze tanıdıkları kimselere benzemiyor. Kafasında hep çok acayip sorular var.

Karavanın önünde Leyla Teyze’nin anlattığı hikâyeleri dört gözle bekleyen arkadaşlar, bu sefer *Ne İstersen Makinesi* ile tanışıyor. Peki, süperdüper bilim bireylerinın bu acayip buluşu ne işe yarıyor? Ne İstersen Makinesi’ne girmek güzel olur muydu acaba? Bu düşüncenin peşine takılan ufak filozoflar arada bir deneylerin yalnızca laboratuvarda deney tüpleriyle değil, düşüncelerle de yapılabileceğini öğreniyorlar.

*Düşünce Deneyleri* serisi çok soran, çok düşünen, hep merak edenler için.

Ne İstersen Makinesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu