Sağlık Kitapları

Ne Yanlış Neden Yanlış? PDF indir

Ne Yanlış Neden Yanlış? PDF indir, e-kitap sitemizde Ne Yanlış Neden Yanlış? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yeşim Kesgül Sercan tarafından kaleme alınan Ne Yanlış Neden Yanlış? kitabı 48 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ne Yanlış Neden Yanlış? kitabını 9789756624180 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ne Yanlış Neden Yanlış? kitap özeti, Ne Yanlış Neden Yanlış? pdf oku, Ne Yanlış Neden Yanlış? yandex, Yeşim Kesgül Sercan e-kitap pdf, Ne Yanlış Neden Yanlış? PDF Drive, Ne Yanlış Neden Yanlış? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ne Yanlış Neden Yanlış? PDF Oku

Ne Yanlış Neden Yanlış? Kısa Özet

Düşünme Becerileri Dizisi`nin ilk kitabıdır. İki tip çalışma sayfası mevcuttur.
1.Görsel çalışma sayfaları: Bir çok yanlış içeren resimlerden oluşmuştur.
2.Sözel çalışma sayfaları: Görsel çalışma sayfalarının içerdiği konular çerçevesinde çeşitli sözel uslamlama sorular ve alıştırmalarından oluşmuştur.

Çocuğun görsel çalışma sayfalarındaki farkında olmadanrı bulması, neden yanlış olduğunu açıklaması ve sözel çalışma sayfalarında istenen çeşitli alıştırmaları yetişkinle birlikte yapması istenmektedir.

Usavurma, düşünme, doğruyu yanlıştan ayırma, doğru tahminde bulunma, sorun çözme becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmiştir.

Kitabı kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, nasıl daha verimli bulunacağı “Kullanırken…” bölümünde ayrıntı kısmıyla anlatılmaktadır.

Farklı şekillerde kullanmak koşuluyla hazırlık, ilköğretim 1., 2. ve 3. sınıf öğrencilerine uygundur. Ayrıca daha büyük olup çeşitli kuvvetlikler yaşayan öğrenciler için de yararlı olacaktır.

Ne Yanlış Neden Yanlış? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu