Siyaset Kitapları

Ne Yapmalı PDF indir

Ne Yapmalı PDF indir, e-kitap sitemizde Ne Yapmalı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Metin Aydoğan tarafından kaleme alınan Ne Yapmalı kitabı 190 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ne Yapmalı kitabını 9786054726653 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ne Yapmalı kitap özeti, Ne Yapmalı pdf oku, Ne Yapmalı yandex, Metin Aydoğan e-kitap pdf, Ne Yapmalı PDF Drive, Ne Yapmalı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ne Yapmalı PDF Oku

Ne Yapmalı Kısa Özet

Türkiye`de bugün, yoğunluğu giderek git gide artan bir tartışma yaşanıyor. Ülkenin içinde olduğu koşullardan rahatsız olarak gelecekten endişe duyan insanlar,  hep aynı soruyu soruyor ve sorusuna yanıt arıyor: Nereye gidiyoruz, ne yapmalıyız? İşyerlerinde, arkadaş sohbetlerinde, evlerde ve okullarda, kitle söyleşilerinde bu tartışılıyor. 

Soruya; halen, kabul gören somut bir yanıt verilmiş değil. Değişik görüş ve yaklaşımlar var fakat bunların hiçbiri eyleme dönüşen bir olgunluğa ulaşmadı. Ülkenin değişik yörelerinde kendiliğinden bir araya gelen, büyüklü ufaklü tartışma öbekleri;  birbiriyle ilintisiz, yerel ve bağımsız kümeler halinde, ulusun esenliğine yönelen bir çıkış yolu arıyor. 

Elinizdeki kitapta, çıkış yolu arayışı; tarihsel ve toplumsal dayanaklarıyla ele alınıyor, Türkiye’nin karşı karşıya geldiğı sorunlar irdeleniyor ve çözüme yönelik kuramsal çerçeve, somut veriler üzerine oturtuluyor. `Ne Yapmalı`, çözüm arayışına somut bir öneriyle katılıyor. 

Ne Yapmalı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu