Çocuk Kitapları

Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? PDF indir

Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? PDF indir, e-kitap sitemizde Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emma Waddington tarafından kaleme alınan Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? kitabı 32 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? kitabını 9786052957622 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? kitap özeti, Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? pdf oku, Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? yandex, Emma Waddington e-kitap pdf, Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? PDF Drive, Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? PDF Oku

Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? Kısa Özet

Neden paylaşmak zorundayım? Neden sıramı beklemek zorundayım? Benimle konuşurken neden sana bakmam gerekiyor?

İlgi çekici resimlerle hazırlanmış bu kitapta, çocuk yetiştirirken karşınıza çıkacak mühim 12 konu incelenmektedir. İki çocuk psikoloğu tarafından davranış ve terbiye ile alakalı senaryo ve sorular dizayn edilmiş ve çocukların akıllarından geçenleri anlamak için bir tartışma platformu oluşturulmuştur. Böylelikle, ebeveynlerin çocuklarına nasıl yaklaşması gerektiğini açıklamalarıyla gösteren bir çalışma ortaya çıkmıştır.

Kitapta bulunan açıklamalı yönergelerde, çocuğunuzla konuşurken kullanabileceğiniz öneriler ve yardımcı olabilecek davranış kalıplarını bulacaksınızdır.

Neden “Lütfen” ve “Teşekkür Ederim” Demek Zorundayım? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu