Sağlık Kitapları

Nefes Kitabı PDF indir

Nefes Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde Nefes Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cem Şen tarafından kaleme alınan Nefes Kitabı kitabı 204 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Nefes Kitabı kitabını 9786055740092 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Nefes Kitabı kitap özeti, Nefes Kitabı pdf oku, Nefes Kitabı yandex, Cem Şen e-kitap pdf, Nefes Kitabı PDF Drive, Nefes Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Nefes Kitabı PDF Oku

Nefes Kitabı Kısa Özet

Nefes, insanın özünü keşfetme yolculuğunda bir bilim, ortaya koyduğı sonuçlar yönünden bir teknik ve yarattıkları yönünden ise bir sanattır. Varlığımızın bu mucizevi özelliği eğer doğru kullanılırsa sağlığı müthişleştiren, zihnin huzur bulmasını sağlayan ve ruhun daha yüksek boyutlara hareket etmesine fırsat veren bir güce dönüşebilir. Günümüzdeki birden fazla sağlık sorunu, bağışıklık sisteminin zayıflaması, şişmanlık, cinsel gücün azalması, hafıza zayıflığı veya cilt poblemleri gibi meselelerin ardında hatalı nefes alışkanlıkları bulunmaktadır. Nefes, eğer doğru kullanılırsa, bedenin kilo vermesini, bağışıklık sisteminin güçlenmesini, zihnin sakinleşmesini, olumsuz duyguların denetim altına alınmasını, cinsel gücün artmasını, bedenin iklim koşullarına basit bir şekilde uyum sağlamasını, halsizlik ve yorgunluğun giderilmesini ve zihnin farklı kabiliyetlerinin açığa çıkmasını sağlayabilir.

Nefes Kitabı, varlığımızın bu mucizevi kabiliyetini kullanmak için gerekli olan teorik ve pratik bilgileri bir araya getirmekte, okuyucuyu sıra sıra basit nefes egzersizlerinden karmaşık tekniklere kadar ilerletmektedir. Bu bilgileri tercih ederek siz de uykudaki gücünüzü harekete geçirebilirsiniz.

Nefes Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu