Edebiyat Kitapları

Neredeyse Alex PDF indir

Neredeyse Alex PDF indir, e-kitap sitemizde Neredeyse Alex kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jenn Bennett tarafından kaleme alınan Neredeyse Alex kitabı 416 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Neredeyse Alex kitabını 9786254488764 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Neredeyse Alex kitap özeti, Neredeyse Alex pdf oku, Neredeyse Alex yandex, Jenn Bennett e-kitap pdf, Neredeyse Alex PDF Drive, Neredeyse Alex Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Neredeyse Alex PDF Oku

Neredeyse Alex Kısa Özet

Klasik film hayranı Bailey “Mink” Rydell, aylarını internette yalnızca Alex olarak tanıdığı şakali bir film tutkununa âşık olarak geçirmişti. Farklı eyaletlerde yaşamaları onları birbirinden ayırıyordu. Ta ki Bailey, âşık olduğu çocukla aynı kasabada yaşayan babasının yanına taşınana kadar.

Bailey, aklındaki şüpheler sebebiyle (gerçek hayatta garip biriyse yahut daha kötüsü?) Alex`e onun şehrine taşındığını söyleyemedi. Ya da tam bir turist tuzağı olan yerel bir müzede işe girdiğini. Ya da müzenin sinir bozucu biçimde yakışıklı güvenlik görevlisi Porter Roth’un, yani yeni baş düşmanının ona her gün sataştığını. Ama hayat filmlerden fazla daha karmaşıktı, özellikle de Bailey; nefret, aşk ve Porter’a karşı hissettiği bu duygu içindeki o ince çizgiyi keşfetmeye çalışırken.

Yaz ayları geçerken Bailey, online dünyasındaki müthiş Alex’e tutunup kalmak ile Porter’la kusurlu gerçekliğe riskli bir adım atmak hususunda seçim yapmak zorunda kalacaktı. Bu seçim düşündüğünden hem daha basitti hem de çok daha karmaşıktı. Çünkü Porter’ın da kendine sakladığı bir sırrı vardı…

Neredeyse Alex PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu