Roman Kitapları

Neredeyse Hiç Hatırlamıyor PDF indir

Neredeyse Hiç Hatırlamıyor PDF indir, e-kitap sitemizde Neredeyse Hiç Hatırlamıyor kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lydia Davis tarafından kaleme alınan Neredeyse Hiç Hatırlamıyor kitabı 190 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Neredeyse Hiç Hatırlamıyor kitabını 9786051853062 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Neredeyse Hiç Hatırlamıyor kitap özeti, Neredeyse Hiç Hatırlamıyor pdf oku, Neredeyse Hiç Hatırlamıyor yandex, Lydia Davis e-kitap pdf, Neredeyse Hiç Hatırlamıyor PDF Drive, Neredeyse Hiç Hatırlamıyor Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Neredeyse Hiç Hatırlamıyor PDF Oku

Neredeyse Hiç Hatırlamıyor Kısa Özet

*Amerikan edebiyatının sessiz devlerinden biri* olarak nitelenen Lydia Davis’in elli bir öyküsünden bir araya gelen Neredeyse Hiç Hatırlamıyor, gerçekliğin doğasını, insan duygularının anlamını sorguluyor. Davis yalnız evliliklerden, bitmekte olan aşkların yavaş işkencesinden, insanın başka biri olmaya duyduğu arzudan, geçmişin olmadığı sonsuz bir şimdiden bahsederken, insan ilişkilerinin zorluklarını ve diyaloğun sınırlarını derin bir zekâ ve empatiyle anlıyor.

 Davis’in dille oynama şekiliyle düzyazı şiirleri anımsatan bu yakınlık ve umutsuzluk öyküleri, çıkmanın tek yolu tekrar tekrar derinliklerine inmek olan bir labirent gibi sizi içine çekecek. Sonunda çıktığınızdaysa kendinizi belki daha yalnız ama daha az *deli* hissedeceksiniz.

 *Neredeyse Hiç Hatırlamıyor, aşkın bir eser. Aynı zamanda hem fantastik bir orman hem de gerçek dünya.*

-Brian Lennon

 *Esprili ve yaratıcı bir içgörüye sahip. Neredeyse Hiç Hatırlamıyor insan yaşamının enteresan bir biçimde trajigülünç tarafını yakalıyor.*

-Paula Friedman, Washington Post

 *Son derece şiirsel ve kesinlikle unutulmaz.*

-Liam Callanan, N.Y. Times Book Review

Neredeyse Hiç Hatırlamıyor PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu