PDF

Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar PDF Oku indir

Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar kitabını araştırdık. Ayrıca Newt Scamander tarafından kaleme alınan Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar kitap özetinin yanı sıra, Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar pdf oku, Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar yandex, Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar e-kitap pdf, Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar PDF Drive, Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar PDF indir Oku

NEWT SCAMANDER benden “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?”ın bu çok özel baskısının önsözünü yazmamı istediğinde çok gurur duydum. Newt’un başyapıtı, yayımlanmasından bu yana Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda onaylanmış bir ders kitabı oldu, öğrencilerimizin Sihirli Yaratıkların Bakımı sınavlarından sürekli olarak iyi not almasında da büyük rol oynamıştır – fakat yalnızca dershaneyle sınırlandırılacak bir kitap da değildir. Çimenleri Cörkpâre’lerden temizlemek, Kahşin’in keder dolu çığlıklarını yorumlamak veya evdeki Pofyumak’larını tuvaletten su içmekten vazgeçirmenin en iyi metotlarıni bulmak için bir çok kuşağın çevire çevire sayfalarını aşındırdığı bir Fantastik Canavarlar kitabı olmaksızın, hiçbir büyücü evi, tam bir büyücü evi sayılmaz. Lakin kitabın bu baskısının, büyücü toplumunun eğitiminden de daha yüce bir amacı var. Böylelikle soylu yayınevi Obscurus’un tarihinde ilk defa, kitaplarından birini Muggle’lar da edinebilecek. Comic Relief’in bireylerin en büyük ıstıraplarıyla mücadele ettiği, Muggle dünyasında zaten fazla iyi bilinmekte, onun için şimdi büyücü kardeşlerime hitap ediyorum. Bilin ki kahkahanın şifa verici gücünün farkında olan yalnızca biz değiliz, Muggle’lar da buna aşina. İşte bu yüzdendir ki, bu yetenekten son derece yaratıcı bir biçimde yararlanıyor, onu hayat kurtarmaya ve daha iyi yaşamaya yardımcı fonlar toplamakta kullanıyorlar – ki bu hepimizin erişmeye can attığı bir sıhir türü. Comic Relief 1985’ten beri 174 milyon sterlin’den fazla para topladı (otuz dört milyon sekiz yüz yetim, iki Galleon, on dört Sickle, yedi Knut). Şimdi büyücü dünyası Comic Relief’e çabalarında yardımcı olma bunun yanı sıralığına sahip. Elinizde, Harry ve dostlarının sayfalarına koyduğu aydınlatıcı notlarla birlikte, Harry Potter’ın kendi Fantastik Canavarlar kitabının bir kopyasını tutuyorsunuz. Gerçi Harry kitabın bu haliyle basılmasına izin vermekte biraz gönülsüz davrandı ama, Comic Relief’teki dostlarımız onun ufak eklemelerinin kitabın eğlendirici havasına da katkıda bulunacağı kanısındalar. Başyapıtının acımasızca karalanmasına çoktan alışmış olan Mr. Newt Scamander da bunu kabul etti. Fantastik Canavarlar’ın bu baskısı Flourish ve Blotts’ta olduğu gibi Muggle kitapçılarında da satılacak.

Ekstra olarak bağış yapmak isteyen büyücüler de bu iş için Gringotts Büyücülük Bankası’na başvurmalı (Griphook’u isteyin). Bana düşen de bu kitabı para vermeden alıp buraya kadar okuyanları, kitabın Hırsız Laneti taşıdığı hususunda uyarmak. Sırası gelmişken, burada anlatılan eğlendirici yaratıkların kurmaca olduğunu ve onlara zarar vermeyeceğini söylemek suretiyle alıcıları da rahatlatmak isterim. Büyücülere ise yalnızca şunu dile getiriyorum: Draco dormiens nunquam titillandus.

Newt Scamander – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu