Çocuk Kitapları

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF indir

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF indir, e-kitap sitemizde Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları kitabını 9789750851346 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları kitap özeti, Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları pdf oku, Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları yandex, J. K. Rowling e-kitap pdf, Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF Drive, Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF Oku

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları Kısa Özet

Kaybolan şeylerin gittiği bir yer hayal edin,
Sevginin nesneleri hayata döndürdüğü bir yer,
Ve kaybolanların her an bulunabildiği bir yer…
Cesur bir çocuk ve oyuncağı her şeyi değiştirmek üzere…

Dünyanın en iyi hikâyecilerinden birinin kaleminden, bir çocuğun en sevdiği oyuncağını bulmak için ne kadar ileri gidebileceğine dair, içinizi ısıtacak bu sürükleyici maceraya ünlü illüstratör Jim Field göz alıcı fotoğraflarıyle eşlik ediyor. Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları ailedeki herkesin çok seveceği bir klasik olmaya aday.

Jack çocukluk oyuncağı Domuç’u çok sever. Jack’in iyi gününde de kötü gününde de Dom hep onun yanında olmuştur. Ta ki bir Noel arifesine dek: Ne yazık ki korkunç bir şey olmuş ve Dom kaybolmuştur.
Ama Noel arifesi mucizelerin gerçekleşip kaybolan umutların geri döndüğü, her şeyin canlanabildiği bir gecedir – oyuncakların bile.

Böylelikle Jack ile Noel Domuçu (Dom’un yerine alınan sinir bozucu yedek oyuncak) sihirli Kaybolanlar Diyarı’nda nefes kesici bir yolculuğa çıkarlar. Konuşan Beslenme Çantası’nın, cesur bir Pusula’nın ve Umut adındaki kanatlı bir dostun yardımıyla, hep birlikte Jack’in en yakın dostunı, oyuncakları hapır hupur yiyen korkunç Kaybeden’in elinden kurtarmak için yola koyulurlar…

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu