Ekonomi Kitapları

O İş Bende PDF indir

O İş Bende PDF indir, e-kitap sitemizde O İş Bende kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İstiklal Akarsu tarafından kaleme alınan O İş Bende kitabı 268 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. O İş Bende kitabını 9786055134945 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. O İş Bende kitap özeti, O İş Bende pdf oku, O İş Bende yandex, İstiklal Akarsu e-kitap pdf, O İş Bende PDF Drive, O İş Bende Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

O İş Bende PDF Oku

O İş Bende Kısa Özet

Dizüstü Edebiyat serisinin bi hayli beğeni alan yazarı İstiklal Akarsu okuyucuyu bu kez dünyanın en acayip ortamına, iki yazlık sitenin birbiriyle olan destansı ve saçma sapan savaşının ortasına götürüp bırakıyor.

– Hayırdır Ziya?

– O bize kapısını açmayan site var ya… İşte onun kapısına duvar öreceğim. Biz giremiyorsak onlar da giremeyecek o… Sitesine !

Ertesi gün malzemeler geldi. Yine kendi bira kotasının üzerinde seyreden Ziya abi kumunu çimentosunu karıştırdı, duvarı örmeye başladı. Arada birasını bırakıp tuğlaları diziyor, öte yandan da kurumaması için harcı karıştırıyordu. Otuz, kırk kişi toplanmış duvar ören bir adamı izliyorduk. Çıt çıkmıyordu. Büyük site sakinleri de korkudan tir tir titriyorlardı. Geçmemize izin vermedikleri kapıdan artık kendileri de geçemeyecekti. Kapı duvar oluyordu.

Bir gariplik vardı çocukta, yürürken elini kolunu havaya kaldırıyordu. *Tiki mi var acaba* diye düşünürken, bu hareketleri, dövmelerini gösterebilmek için yaptığını anladım. Kolunun altındaki dövmeyi göstermek için elini ensesine atıyor, göbeğindekini göstermek için göbeğine ufak şaplaklar atıp dikkati oraya çekiyordu. Baldırındaki dövme için de atların sinekleri kovmak için yaptığı gibi bacaklarını titretiyordu. Bu son hareketi nasıl yaptığını anlamamıştım, dövmeyle alakalı evrimsel bir zaman geçirmişti galiba çocuk.

O İş Bende’de; Bir Alex Değilim, Olsa Dükkan Senin ve Olur Bunun bunun yanındataplarından tanıdığımız dünyanın bira kotalı ilk insanı Ziya abi ve Akbük canavarı Müslüm gibi karakterlerin yanında yenileriyle tanışacak, onların acayip huyları ve hadiselerina hem gülecek, hem hayret edecek, her şey bittiğinde ise yazlık sahibi olmadığınıza şükredeceksiniz.

O İş Bende PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu