Edebiyat Kitapları

O Yıldızın Altında PDF indir

O Yıldızın Altında PDF indir, e-kitap sitemizde O Yıldızın Altında kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jojo Moyes tarafından kaleme alınan O Yıldızın Altında kitabı 468 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. O Yıldızın Altında kitabını 9786050978643 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. O Yıldızın Altında kitap özeti, O Yıldızın Altında pdf oku, O Yıldızın Altında yandex, Jojo Moyes e-kitap pdf, O Yıldızın Altında PDF Drive, O Yıldızın Altında Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

O Yıldızın Altında PDF Oku

O Yıldızın Altında Kısa Özet

Düşünün… Fazlasıyla boğucu bir aile yaşantınız var ve karşınıza ansızın yakışıklı Amerikalı bir adam çıkıyor. E tabii siz de hemen evlenip heyecan içinde, hiç görmediğiniz bir kıtaya yelken açıyorsunuz. Lakin dünyanın bir ucundaki bu kasaba hayli ufak, kocanız sıkıcı ve tutucu; dindar kayınpederiniz hep sizinle yaşayacak hatta ölmüş kayınvalideniz ruhu ve eşyalarıyla yaşamınızdan çıkmayacak… Ve tüm bunların kıskacında yaşarken, biri çıkıp yöneticilerin desteklediği bir çalışmadan bahsediyor, *Atlı Kütüphaneci* olmaktan… Yani dört beş kadın heybelere kitapları dolduracak ve dağ tepe dolaşıp kitap dağıtacak. Siz olsanız, ne yapardınız? Kim der ki, tek amacı sıkıntısını atmaya çalışan bir kadının hem özgürlüğü hem arkadaşlığı hem aşkı böyle bulacağını…

Senden Önce Ben efsanesinin yazarından yine klasik olacak, en az *Lou Clark* kadar ilham verici beş müthiş kadının ve yaptıkları yolcuğun nefes kesici, umut verici ve bir hayli etkili hikâyesi.

1930’ların Amerika’sında gerçekten yaşanmış bir olaveyayanan O Yıldızın Altında adalet ve sadakatin tutkuyla dansı.

O Yıldızın Altında PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu