Eğitim Kitapları

Öfke ile Başa Çıkma Yolları PDF indir

Öfke ile Başa Çıkma Yolları PDF indir, e-kitap sitemizde Öfke ile Başa Çıkma Yolları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Isabelle Filliozat tarafından kaleme alınan Öfke ile Başa Çıkma Yolları kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Öfke ile Başa Çıkma Yolları kitabını 9786051981192 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Öfke ile Başa Çıkma Yolları kitap özeti, Öfke ile Başa Çıkma Yolları pdf oku, Öfke ile Başa Çıkma Yolları yandex, Isabelle Filliozat e-kitap pdf, Öfke ile Başa Çıkma Yolları PDF Drive, Öfke ile Başa Çıkma Yolları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Öfke ile Başa Çıkma Yolları PDF Oku

Öfke ile Başa Çıkma Yolları Kısa Özet

İyi bir haberim var: Öfke, sandığın gibi kötü bir şey olmayabilir! Şiddet ile öfke çok fazla karıştırılıyor ama aslında birbirleriyle alakaları bile yok!

Öfke faydalı bir duygudur. Kendimi ifade etmeme yardımcı olur. Kendimi tehdit altında hissettiğim zaman DUR dememi sağlar.

Peki öfke nasıl görülmektedir? Şiddete başvurmadan nasıl ifade edilmeli ve nasıl sakinleşmeli? Gelin, birlikte keşfedelim.

Fransa’da pozitif ebeveynlik yönteminde öncü psikoterapist Isabelle Filliozat ile psikoterapist ve çocuk terapisti Virginie Limousin tarafından kaleme alınan, Türkiye dahil yayımlandığı tüm ülkelerde büyük büyük alkış alan Oynuyorum ve Kendimi Tanıyorum serisinin ikinci kitabı Öfke İle Başa Çıkma Yolları, 100’den fazla etkinlik ve ebeveyn kitapçığıyla birlikte, çocukların içlerinde neler olup bittiğini anlayabilmelerini, öfkenin sağlıklı ve gerekli bir duygu olduğunu kavrayıp onu şiddetten ayırabilmelerini sağlayacak biçimde tasarlandı.

*Duyguyu anlama ve aktarma becerisi için kıymetli bir kitap bu. Ebeveynlerin de mutlaka okumasını dilerim.*

– Dr. Gülcan Özer (Serinin ilk kitabı *Duygularım* ile ilgili)

Öfke ile Başa Çıkma Yolları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu