Sağlık Kitapları

Oksijen Etkisi PDF indir

Oksijen Etkisi PDF indir, e-kitap sitemizde Oksijen Etkisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Patrick McKeown tarafından kaleme alınan Oksijen Etkisi kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Oksijen Etkisi kitabını 9786257099493 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Oksijen Etkisi kitap özeti, Oksijen Etkisi pdf oku, Oksijen Etkisi yandex, Patrick McKeown e-kitap pdf, Oksijen Etkisi PDF Drive, Oksijen Etkisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Oksijen Etkisi PDF Oku

Oksijen Etkisi Kısa Özet

Sağlığınızın ve zindeliğinizin önündeki en büyük önüne geçerden biri bazı zamanlarda tanımlanan kronik fazla solunumdur. Metabolik ihtiyacımızdan fazla havayı solumak, endişe bozukluğu, astım, yorgunluk, uykusuzluk, kalp poblemleri ve obezite gibi birden fazla soruna neden olmaktadır.
Peki, doğru ve yeterli solunum nasıl olur? Nasıl ölçülür?
Bu kitaptaki basit ve uygulaması kolay tekniklerle solunum şeklinizi değiştirebilir, aktif kaslara ve organlara giden oksijen miktarını dakikalar içinde iyileştirebilirsiniz. İster bir sporcu ister günlük yaşamında daha dayanıklı ve sağlıklı olmak isteyen bir kişi olun, bu devrim niteliğindeki bilimsel olarak doğrulanmış nefes egzersizleri ile mevcut performans düzeynizi en üst düzeye çıkarabilir ve büyük ölçüde iyileşme sağlayabilirsiniz.

Kitap içinde anlatılan *Oxygen Advantage Programı* ile;
* Daha az çabayla ve nefes darlığı hissinizi azaltarak fiziksel egzersiz temponuzu arttırabilirsiniz.
* Solunumunuzu düzenleyerek iştahınızı doğal olarak azaltır ve ideal kilonuza ulaşırsınız.
* Aerobik ve anaerobik kapasitenizi iyileştirmek için yüksek rakımda antrenman etkisi oluşturabilirsiniz.
* Enerji düzeynizi ve odaklanma kabiliyetinizi iyileştirirsiniz.
* Daha formda ve kuvvetli olursunuz.

*Nefes eğitmeni Patrick McKeown, burnunuzdan nefes alıp vermenizi tavsiye ediyor. Bu size garip hissettirebilir, fakat birkaç hafta içinde, daha uzun süre egzersiz yapabildiğinizi ve eskisi kadar hızlı yorulmadığınızı fark edeceksiniz.*
Dr. Mehmet Öz

Oksijen Etkisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu