Psikoloji Kitapları

Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri PDF indir

Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri PDF indir, e-kitap sitemizde Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şaban Karaköse tarafından kaleme alınan Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri kitabını 9786059852746 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri kitap özeti, Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri pdf oku, Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri yandex, Şaban Karaköse e-kitap pdf, Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri PDF Drive, Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri PDF Oku

Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri Kısa Özet

Bizler insanlar ile ilgili genelde fiziksel görünümlerine, davranışlarına ve beden dillerine bakarak bir fikir ediniriz. Buna, geçmiş tecrübelerimizin bilinçaltımızdan yansıttığı izleri de ekleyerek bir kanaate varırız. Lakin bunu bilimsel bir biçimde yapmanın kaideleri ve metotları mevcuttur.

Bu kitabı hazırlarken disiplinler arası çalışarak birden fazla branşın insanı tanıma teknikleriyle alakalı sunduğu yöntem, teknik ve materyallerden yararlanmaya gayret ettik. İnsan davranışını araştırmaya ve anlamaya çalışan psikoloji, psikiyatri, sosyoloji, ilahiyat ve iletişim gibi alanların ürettiği bilgilerden yararlanarak insanı *bütüncül bir biçimde* tanımaya bir adım daha yaklaşmak istedik.

Kitabımız, eğitim yöneticileri, öğretmenler ve öğretmen adayları, okul ve dershanelerin rehber öğretmenleri, çeşitli kurslardaki öğretmen ve eğitmenler, din personelleri, öğrenci yurdu yöneticileri, STK eğitimcileri, ana-babalar, PDR öğrencileri için ansiklopedik nitelikte bir başucu kitabı olarak hazırlanmıştır.

Okulda İşte ve Sosyal Hayatta İnsanı Tanıma Teknikleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu