Çocuk Kitapları

Olamaz! PDF indir

Olamaz! PDF indir, e-kitap sitemizde Olamaz! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Patrick George tarafından kaleme alınan Olamaz! kitabı 52 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Olamaz! kitabını 9786056699474 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Olamaz! kitap özeti, Olamaz! pdf oku, Olamaz! yandex, Patrick George e-kitap pdf, Olamaz! PDF Drive, Olamaz! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Olamaz! PDF Oku

Olamaz! Kısa Özet

Bir baykuş bir ağaca tünemiş; tam altında yalanan kediden haberi yok. Her sayfa yeni bir durumun habercisi. Sırada ne olduğunu tahmin edebilir misin? Tek yapman gereken şeffaf sayfayı sağdan sola çevirmek ve… OLAMAZ!

Durumların gözlerinin önünde nasıl değiştiğini gören çocukları, keyifli kahkahalar bekliyor. Şeffaf sayfaları ileri geri çevirerek heyecanı tekrar tekrar yaşayabilirler.

“Başımıza gelmesini pek de istemeyeceğimiz talihsizliklerden bahsediyor. Misal verilecek olursa; futbol oynayan bir çocuk topa vuruyor ve şeffaf sayfayı çevirince yakında zamandaki evin camının kırıldığını göze çarpıyor. Bu kitapla çocuklara davranışlarının sonuçlarını anlatmak isteyebilirsiniz ama hiç tavsiye etmem! Başımıza geldiğinde hiç gülünç olmayan bu olaylar uzaktan bakınca kahkaha attırıyor.”

Olamaz! PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu