Edebiyat Kitapları

Olduğu Kadar Güzeldik PDF indir

Olduğu Kadar Güzeldik PDF indir, e-kitap sitemizde Olduğu Kadar Güzeldik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mahir Ünsal Eriş tarafından kaleme alınan Olduğu Kadar Güzeldik kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Olduğu Kadar Güzeldik kitabını 9789750748790 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Olduğu Kadar Güzeldik kitap özeti, Olduğu Kadar Güzeldik pdf oku, Olduğu Kadar Güzeldik yandex, Mahir Ünsal Eriş e-kitap pdf, Olduğu Kadar Güzeldik PDF Drive, Olduğu Kadar Güzeldik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Olduğu Kadar Güzeldik PDF Oku

Olduğu Kadar Güzeldik Kısa Özet

Kimseyi istemiyorsun yanında, ama durup durup da yalnızlıktan şikâyet edesin geliyor. Bir şeyden şikâyet edebilmek için bile insan lazım. Öyle hileli bir şey bu.
Okumuşlar, okuyamamışlar, yoksulliğin batağındaki yaşamlar; ev içi kavgalar, terk edenler, terk edilenler; heba olan masum hayatlar. Ya da yaşamını zindana çeviren sevgiliyi unutayım derken bir yabancının düğününde başkalığı tadanlar. Büyümek, geçinmek için bin dereden su getirenler. Top peşinde koşanlar, kızının çeyizini örenler… Bir otostopla geçmişe, lise senelerına dönenler ve tesadüfle altüst olan hayaller. Çay bahçeleri, düğün salonları, daracık ev içleri, camlarında yankılanan şarkılar ve feryatlar. Bandırma, Erdek, Susurluk, Samsun ve sokaklar, sokaklar…
Mahir Ünsal Eriş, ikinci öykü kitabı Olduğu Kadar Güzeldik’le 2014 Sait Faik Hikâye Armağanı’na değer görülmüş ve kuşağının en özgün, en bi hayli beğeni alan yazarları arasına adını yazdırmıştı. Küçük bireylerin büyük duygularını anlatışıyla, içtenyeti ve sonsuz hassaslığıyla geniş bir hayran kitlesi yaratmıştı. Olduğu Kadar Güzeldik ince ince işlediği onca hüzne, umutsuzluğa ve acıya karşın yaşam sevgisiyle dolu, edebiyatımızın unutulmayacak kitaplarından.

Olduğu Kadar Güzeldik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu