Edebiyat Kitapları

Ölü Ordunun Generali PDF indir

Ölü Ordunun Generali PDF indir, e-kitap sitemizde Ölü Ordunun Generali kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İsmail Kadare tarafından kaleme alınan Ölü Ordunun Generali kitabı 248 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ölü Ordunun Generali kitabını 9786257854566 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ölü Ordunun Generali kitap özeti, Ölü Ordunun Generali pdf oku, Ölü Ordunun Generali yandex, İsmail Kadare e-kitap pdf, Ölü Ordunun Generali PDF Drive, Ölü Ordunun Generali Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ölü Ordunun Generali PDF Oku

Ölü Ordunun Generali Kısa Özet

İtalyan orduları İkinci Dünya Savaşı’nda Arnavutluk’u işgal eder. Arnavut halkının büyük kahramanlığı ve direnciyle karşılaşan faşist ordular geri çekilmek zorunda kalır. İşgal bittiğinde işgalci ordularından geriye yalnızca kemik kalmıştır. Devlet *ölü ordu*yu toplaması için Arnavutluk’a bir general ve bir rahip gönderir. Görev, Arnavut topraklarında kalmış ölü ordunun kemiklerini toplamaktır.

Savaşın ve insanın tüm ayrıntı kısmıyla ve tarafsız bir biçimde anlatıldığı Ölü Ordunun Generali, yaşayan en büyük Arnavut yazar olarak görülen İsmail Kadare’ye ülkeler arası başarı getiren roman olarak görülüyor.

Ölü Ordunun Generali PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu