Edebiyat Kitapları

Ölü Ruhlar PDF indir

Ölü Ruhlar PDF indir, e-kitap sitemizde Ölü Ruhlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ian Rankin tarafından kaleme alınan Ölü Ruhlar kitabı 550 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ölü Ruhlar kitabını 9786254490835 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ölü Ruhlar kitap özeti, Ölü Ruhlar pdf oku, Ölü Ruhlar yandex, Ian Rankin e-kitap pdf, Ölü Ruhlar PDF Drive, Ölü Ruhlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ölü Ruhlar PDF Oku

Ölü Ruhlar Kısa Özet

Yerel bir hayvanat bahçesinde hayvanları zehirleyen bir suçluyu takip eden Müfettiş John Rebus çocukların fotoğraflarını çeken bir pedofille karşılaşır. Sosyal hizmet görevlisi onun meşru nedenlerle orada olduğunu söylese de Rebus ikilemde kalır çocukları korumak için onu göndermeli mi yoksa yeniden başlamak için bir şans mı vermeli?

Olaylar büyürken Rebus kendi geçmişinden bir telefon alır: Bir arkadaşının oğlu kaybolmuştur ve doğru soruları sormakla başka hiç kimse uğraşmayacaktır. Ve bir de İskoçya’nın suç tarihinin azılı katillerinden biri hapisten tahliye edilip ülkesine gönderilir. Rebus’un yine yapacak çok işi mevcuttur ve geçmiş hatalarının hayaletleri Edinburgh sokaklarında ona eşlik edecektir.

Ölü Ruhlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu