Teknoloji Kitapları

Ölüler Sır Saklamaz PDF indir

Ölüler Sır Saklamaz PDF indir, e-kitap sitemizde Ölüler Sır Saklamaz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nigel McCrery tarafından kaleme alınan Ölüler Sır Saklamaz kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ölüler Sır Saklamaz kitabını 9786059386210 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ölüler Sır Saklamaz kitap özeti, Ölüler Sır Saklamaz pdf oku, Ölüler Sır Saklamaz yandex, Nigel McCrery e-kitap pdf, Ölüler Sır Saklamaz PDF Drive, Ölüler Sır Saklamaz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ölüler Sır Saklamaz PDF Oku

Ölüler Sır Saklamaz Kısa Özet

‘Her temas bir iz bırakır…’

…demişti ‘Fransız Sherlock Holmes’ Dr. Edmond Locard.

Locard’ın Değişim İlkesi adıyla bilinen bu basit ifade, adli bilimlerin çekirdeğidir. Saç telinden ipliğe yahut parmak izine kadar, arkasında herhangi bir iz bırakmayan suçlu sahiden fazla nadirdir. Başarılı televizyon dizisi Silent Witness’ın yaratıcısı Nigel McCrery bu büyüleyici ve ürpertici eserinde adli bilimler tarihine dalıp, suç mahallerinde bulunan delilleri okumaya yönelik olağanüstü tekniklerin gelişimini inceliyor.

McCrery adli bilimlerin, balistik, liflerin analizi ve genetik parmak izi dâhil bütün başat alanlarını, her bir gelişme ve keşfin kendini ispatladığı durumlardan örneklerle anlatarak okura gizemleri uzman kişilerla birlikte çözme hazzı tattırırken bilimsel ilkelerin dramatik uygulamalarını gösteriyor.

Ölüler Sır Saklamaz, kimi zaman hafife alınan bu disipline dair, cin dolu bir küpte saklanmış kesik bir başı içeren ve parmak izi kullanılarak çözülen ilk cinayetten sadist bir katilin DNA delilleriyle ilk kez adalet karşısına çıkarılmasına kadar bir çok mühim noktaya değiniyor ve tüm adli bilimcilerin bildiği bir gerçeği, bireylerin öldükten fazla sonra bile anlatacak hikâyeleri olduğunu gösteriyor.

Ölüler Sır Saklamaz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu