PDF İndir

Ölümcül Kimlikler PDF indir

Ölümcül Kimlikler PDF indir, e-kitap sitemizde Ölümcül Kimlikler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Amin Maalouf tarafından kaleme alınan Ölümcül Kimlikler kitabı 135 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ölümcül Kimlikler kitabını 9789750801990 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ölümcül Kimlikler kitap özeti, Ölümcül Kimlikler pdf oku, Ölümcül Kimlikler yandex, Amin Maalouf e-kitap pdf, Ölümcül Kimlikler PDF Drive, Ölümcül Kimlikler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ölümcül Kimlikler PDF Oku

Ölümcül Kimlikler Kısa Özet

“Bana içimin derinliğinde`ne olduğum sorulduğunda, bunda herkesin içinin derinliğinde ağır basan tek bir aidiyetin, bir bakıma birinin derin gerçekliğinin doğarken ebediyen tespit edilen ve artık değişmeyecek olan özünün var olduğu inanışı yatıyor; adeta geri kalanın, bütün geri kalanın özgür insan olarak katettiği yolun, benimsediği inanışların, tercihlerin, kendine özel duygusallığının, yakınlıklarının,sonuçta yaşamının, hiçbir önemi yokmuş gibi.”

Kimlik, insanın zamanın içindeki incelişinde onu dünyaya bağlayan bir ayna. Amin Maalouf, Ölümcül Kimlikler`de çok yönlü ve saydam bir sorgulamanın eşliğinde, aynadaki görüntünün tutabileceğine işaret ediyor. Ölümcül Kimlikler, dünyanın yeni zamanlarında insanlığın küllerinden kuracağı düzenin temeline konan bilge bir taş.

Ölümcül Kimlikler PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu