Macera Kitapları

Ölümcül PDF indir

Ölümcül PDF indir, e-kitap sitemizde Ölümcül kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Michael Palmer tarafından kaleme alınan Ölümcül kitabı 548 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ölümcül kitabını 9786055872670 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ölümcül kitap özeti, Ölümcül pdf oku, Ölümcül yandex, Michael Palmer e-kitap pdf, Ölümcül PDF Drive, Ölümcül Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ölümcül PDF Oku

Ölümcül Kısa Özet

Batı Virginia’daki bir madenci kasabasında acil servis ve dahiliye uzmanı olarak görev yapan Dr. Matt Rutledge, seneler önce babasını bir göçükte kaybetmiş, çocukluk aşkı karısının olağanüstü bir kanser yüzünden gözlerinin önünde eriyip bitişine tanık olmuştur. Yaşadığı acıların tek sorumlusu olarak gördüğü kömür madenine karşı senelerdır tek başına verdiği umutsuz mücadele gizemli bir notla yeniden alevlenir.

Adli tıp uzmanı Nikki Solari, ev arkadaşını enteresan belirtilerle başlayıp ölümcül bir paranoyayla son bulan korkunç bir hastalığa kurban vermenin şokunu üzerinden atmaya çalışmaktadır. Lakin acısını kalbine gömüp can dostuna ve ailesine karşı son görevini yerine getirmek için geldiği kasabanın muhteşem manzarası çok geçmeden korkunç bir kâbusa dönüşecektir.

Kocası tarafından terk edilince içine kapanan emekli öğretmen Ellen Kroft, torununda yaşanan otizme ve arkasında yatan nedenlere karşı verdiği savaşla yeniden hayat bulmuştur. Ama canından çok sevdiği ailesine gelen ölüm tehdidiyle her şey altüst olmuştur. Bütün sorularının cevabını bulacağına inanan Ellen hiçbir şeye aldırmadan bir katilin peşine düşer.

Gittikçe küçülen bir dünya çapında, hızla yayılan salgın hastalıklara karşı yine aynı hızla geliştirilen ilaçlara ne kadar güvenebiliriz? Birbirleriyle etkileşimleri uzun soluklu zamanda denenmemiş karma aşılar ile ilgili bildiklerimiz yeterli mi? Aşıların çok az çocukta yan etki yaratıyor olmaları ilaç sanayine ve doktorlara güvenmemizi haklı kılıyor mu? Tıbbi gerilim ustası Michael Palmer bilmediğimiz birden fazla şeye gözleri üstüne topluyor, meraklandırıyor, sorular sorduruyor; kısacası her zamanki gibi insanın içine kurt düşürüyor.

 

Ölümcül PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu