Roman Kitapları

Ölümlü Ölümsüz PDF indir

Ölümlü Ölümsüz PDF indir, e-kitap sitemizde Ölümlü Ölümsüz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mary Shelley tarafından kaleme alınan Ölümlü Ölümsüz kitabı 48 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Ölümlü Ölümsüz kitabını 9786052349175 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ölümlü Ölümsüz kitap özeti, Ölümlü Ölümsüz pdf oku, Ölümlü Ölümsüz yandex, Mary Shelley e-kitap pdf, Ölümlü Ölümsüz PDF Drive, Ölümlü Ölümsüz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ölümlü Ölümsüz PDF Oku

Ölümlü Ölümsüz Kısa Özet

Sonsuza dek yaşamak lütuf mu yoksa ceza mı?

Bu yıl 200. yılını kutlayan Frankenstein’ın yaratıcısı Mary Shelley’den kült bir öykü: Ölümlü Ölümsüz

Shelley’nin edebi dehasını açığa çıkaran ve ilk kez Türkçeye çevrilen bu eser, sonsuzluk, ölüm ve aşk kavramlarını konu alıyor.

Ölümlü Ölümsüz, Maria Brzozowska’nın Delidolu Yayınları için resimlediği sert kapaklı özel baskısıyla koleksiyon değeri taşıyan bir kitap.

Çocukluk aşkı Bertha’ya duyduğu aşkın yakıcılığından kurtulmak için ölümsüzlük iksirini yudumlayan Winzy, ilk etapta bunu bir armağan olarak kabul edip ebedi bir huzura kavuştuğunu düşünür. Lakin, sevdiği herkesin ölümüne tanık olmak zorunda kalan genç adam için bu sonsuzluk, kısa bir sürede bitmek bilmez bir işkenceye dönüşecektir.

Zamanının ötesindeki yapıtlarıyla, iki yüz yılı aşkın süredir, edebiyata yön vermeyi sürdüren Mary Shelley, Ölümlü Ölümsüz’de bir türlü ölemeyen yalnız bir adamın sessiz haykırışını gotik unsurlarla örerek şiirsel bir öyküye dönüştürüyor.

Ölümlü Ölümsüz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu