Edebiyat Kitapları

Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap PDF indir

Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tanja Heitmann tarafından kaleme alınan Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap kitabı 848 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap kitabını 5026548065344 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap kitap özeti, Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap pdf oku, Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap yandex, Tanja Heitmann e-kitap pdf, Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap PDF Drive, Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap PDF Oku

Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap Kısa Özet

ÖLÜMSÜZ – ÖLÜMSÜZ SERİSİ 2

 

Bir Vampire Âşık Olabilir misiniz?

 

Gece Evi Serisi Hayranları!

Soluksuz Okuyacağınız Yeni Bir Macera Sizleri Bekliyor.

 

Tanja Heitmann sizi şimdiye kadar görülmemiş bir vampirler dünyasına götürecek!

 

AŞK, TUTKU, HEYECAN ve GERİLİM…

 

“Ölümsüz, aşkın ve vampirlerin tehlikeli dünyasında harika bir yolculuk.”
-Stephenie Meyer

Genç bir öğrenci olan Lea, Profesör’ün villasında gizemli ve bir o kadar da çekici olan Adam’la karşı karşıya geldiğında yaşamı bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Sırlarla dolu Adam’ı ele geçirmiş iblis Lea’ya sahip olmak için elinden geleni yapacaktır. Adam iblisin ihtirasına karşı gelip âşık olduğu Lea’yı dönüşümden koruyabilecek mi? Yoksa acımasız bir öpücük Lea’yı karanlığa mı gömecek?

 

KORKUSUZ – ÖLÜMSÜZ SERİSİ 2

Gölgelere bile güvenilmeyen bir şehirde,
Farklı dünyalar içinde aşk, yasak bir meyvedir.

Sosyetik sanat camiasında monoton bir yaşam süren Meta, yalnızca erkek arkadaşını değil, yaşamını da değiştirme isteğini bastıramamaktadır. Bir başka mahallede içindeki gölgeden kaçmaya çalışan David ise, kabul etmek istemese de aslında kendinden kaçmaktadır.

Meta, David’le geçirdiği tutkulu geceden sonra içinde gizli kalmış bir gücü uyandıran bu enteresan ve vahşi gence derin bir bağlılık hissetmeye başlar. David kendisine olduğu kadar derinlere gömmeye çalıştığı kurda da çekici gelen bu kadını yaşamına sokarak yalnızca kendini tehlikeye atmakla kalmaz, şehirdeki üç kurt sürüsü içindeki hassas dengeleri de altüst eder.

Kurt sürülerinin, tehlikeli gölgelerin, ukala sanatçıların, susuzluğunu gideremeyen sürü önderlerinin ve içtenyetsiz dostların ortasında kalan David ve Meta’nın aşkı bu zorlu sınavlardan geçebilecek midir?

Ölümsüz Serisi Takım Set 2 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu