Araştırma Kitapları

Oluşturmacılık PDF indir

Oluşturmacılık PDF indir, e-kitap sitemizde Oluşturmacılık kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Soner Durmuş tarafından kaleme alınan Oluşturmacılık kitabı 338 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Oluşturmacılık kitabını 9789755918174 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Oluşturmacılık kitap özeti, Oluşturmacılık pdf oku, Oluşturmacılık yandex, Soner Durmuş e-kitap pdf, Oluşturmacılık PDF Drive, Oluşturmacılık Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Oluşturmacılık PDF Oku

Oluşturmacılık Kısa Özet

Sürekli Bestseller olmayı başaran bu kitap, oluşturmacılığı ve onun öğrenme ve öğretmeyle olan ilişkisini en kapsamlı biçimde inceleme özelliğini korumuştur. Teori ile uygulama içindeki açıklığı kapatmak için tanınmış bilginler, her gün olagelen sınıflarda, uygulanabilirliğini göstererek oluşturmacılığı anlaşılır kılmışlardır. Birinci baskıdaki başarı üzerine yazarlar, bu popüler metni tamamen güncellediler ve kitabın kapsamını bütün sınıflarda ve disiplinlerde oluşturmacı öğretmenin emsallarini içerecek biçimde genişlettiler.

Artık klasik bir metin olan “Oluşturmacılık: Teori, Perspektifler ve Uygulama”nın gözden geçirilmiş iddialı baskısı, öğretmenler, öğretmen eğitimcileri, matematik, fen, sosyal bilgiler ve dil öğreimi müfredat uzman kişilerı için paha biçilmez bir kaynaktır.

Oluşturmacılık PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu