PDF İndir

On Günde Küba PDF indir

On Günde Küba PDF indir, e-kitap sitemizde On Günde Küba kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nihan Gizem Kantarcı tarafından kaleme alınan On Günde Küba kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. On Günde Küba kitabını 9786059386425 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. On Günde Küba kitap özeti, On Günde Küba pdf oku, On Günde Küba yandex, Nihan Gizem Kantarcı e-kitap pdf, On Günde Küba PDF Drive, On Günde Küba Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

On Günde Küba PDF Oku

On Günde Küba Kısa Özet

Küba, Karayiplerin büyülü adası… Go¨z alabildigˆine yes¸ili, vadileri ve ormanları, farklı bo¨lgelere gidildikc¸e kars¸ılaşılan beyaz kumsalları ve turkuaz deniziyle sizi ic¸ine c¸eker Ku¨ba. Sömürge döneminin zenginliğiyle inşa edilen binaları, Devrim o¨ncesinden kalma klasik arabaları, Devrimin izleri ve ilgi c¸ekici ko¨yleriyle adeta 1950’lerden kalmıs¸ bir cogˆrafya…

Küba’ya nasıl ve ne zaman gidilir? Küba’ya giderken yanınıza neler almalısınız ve oradan neler getirebilirsiniz? Gezilecek yerler nereler? Nihan Gizem Kantarcı, on günlük bir geziyi verimli bir biçimde geçirmeniz için pratik tavsiyelerde yer alıyor, gezdiği yerlerden, çok faydalı olacak kişisel deneyimler aktarıyor. Kantarcı’nın Küba’nın birden fazla bölgesinden çektiği muhteşem fotoğraflar, şiirsel anlatıma eşlik ediyor ve böylece On Günde Küba, bunun yanı sıra zengin bir albüm sunuyor.

On Günde Küba PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu