Edebiyat Kitapları

On Kişiydiler On Küçük Zenci PDF indir

On Kişiydiler On Küçük Zenci PDF indir, e-kitap sitemizde On Kişiydiler On Küçük Zenci kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Agatha Christie tarafından kaleme alınan On Kişiydiler On Küçük Zenci kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. On Kişiydiler On Küçük Zenci kitabını 9789752126169 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. On Kişiydiler On Küçük Zenci kitap özeti, On Kişiydiler On Küçük Zenci pdf oku, On Kişiydiler On Küçük Zenci yandex, Agatha Christie e-kitap pdf, On Kişiydiler On Küçük Zenci PDF Drive, On Kişiydiler On Küçük Zenci Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

On Kişiydiler On Küçük Zenci PDF Oku

On Kişiydiler On Küçük Zenci Kısa Özet

Yıl 1939. Avrupa savaşın eşiğindedir. Her biri ürkütücü sırlar taşıyan on kişi, Devon kıyısında bulunan Asker Adası’ndaki ıssız bir malikâneye davet edilirler. Lakin malikâneye giden grubu bir sürpriz beklemektedir, zira konut sahibi Bay ve Bayan Owen ortalarda yoktur.

Geçmişlerindeki karanlık sırlardan başka hiçbir şeyleri olmayan bu insanlar adada mahsur kalmışlardır. Konuklar bir süre sonra gizledikleri sırları birbirlerine anlatmaya ve teker teker ölmeye başlarlar…

On Kişiydiler romanı, Amerika’da 1940’lardaki ilk basımından, İngiltere’de ise 1980’lerden beri And Then There Were adıyla yayımlanmaktadır. Zamanında normal karşılanan ama aslında bu amaçla kullanılmasa da şimdilerde ırkçı sayılabilecek bazı sözcüklerin Agatha Christie’nin ailesinin ve ajansı ACL’in kararıyla yeni dile uyarlanması uygun bulunmuştur.

Bu nedenle öncedenleri On Küçük Zenci adıyla yayımlanan bu romanı kırıcı dilinden arındırarak yeni bir isimle okura sunmayı uygun buluyoruz.

On Kişiydiler On Küçük Zenci PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu