Roman Kitapları

On Kişiydiler (On Küçük Zenci) PDF indir

On Kişiydiler (On Küçük Zenci) PDF indir, e-kitap sitemizde On Kişiydiler (On Küçük Zenci) kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Agatha Christie tarafından kaleme alınan On Kişiydiler (On Küçük Zenci) kitabının çevirmenliğini Çiğdem Öztekin yapmıştır. Yayıncılığını Altın Kitaplar yaptığı On Kişiydiler (On Küçük Zenci) kitap özeti, On Kişiydiler (On Küçük Zenci) pdf oku, On Kişiydiler (On Küçük Zenci) yandex, Agatha Christie e-kitap pdf, On Kişiydiler (On Küçük Zenci) PDF Drive, On Kişiydiler (On Küçük Zenci) Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

On Kişiydiler (On Küçük Zenci) PDF Oku

On Kişiydiler (On Küçük Zenci) Kitap Açıklaması

Yıl 1939. Avrupa savaşın eşiğindedir. Her biri ürkütücü sırlar taşıyan on kişi, Devon kıyısında bulunan Asker Adası’ndaki ıssız bir malikâneye davet edilirler. Lakin malikâneye giden grubu bir sürpriz beklemektedir, zira konut sahibi Bay ve Bayan Owen ortalarda yoktur. Geçmişlerindeki karanlık sırlardan başka hiçbir şeyleri olmayan bu insanlar adada mahsur kalmışlardır. Konuklar bir süre sonra gizledikleri sırları birbirlerine anlatmaya ve teker teker ölmeye başlarlar…

On Kişiydiler romanı, Amerika’da 1940’lardaki ilk basımından, İngiltere’de ise 1980’lerden beri “And Then There Were None” adıyla yayımlanmaktadır. Zamanında normal karşılanan ama aslında bu amaçla kullanılmasa da şimdilerde ırkçı sayılabilecek bazı sözcüklerin, Agatha Christie’nin ailesinin ve ajansı ACL’in kararıyla yeni dile uyarlanması uygun bulunmuştur. Bu nedenle; öncedenleri “On Küçük Zenci” adıyla yayımlanan bu romanı kırıcı dilinden arındırarak, yeni bir isimle okura sunmayı uygun buluyoruz.

On Kişiydiler (On Küçük Zenci) PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu