Felsefe Kitapları

Önder – Çağların Özlemi PDF indir

Önder – Çağların Özlemi PDF indir, e-kitap sitemizde Önder – Çağların Özlemi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Pamukoğlu tarafından kaleme alınan Önder – Çağların Özlemi kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Önder – Çağların Özlemi kitabını 9789751036445 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Önder – Çağların Özlemi kitap özeti, Önder – Çağların Özlemi pdf oku, Önder – Çağların Özlemi yandex, Osman Pamukoğlu e-kitap pdf, Önder – Çağların Özlemi PDF Drive, Önder – Çağların Özlemi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Önder – Çağların Özlemi PDF Oku

Önder – Çağların Özlemi Kısa Özet

Ulusların tarihini kim yaratır? Devletin ve bütün insanlığın yaşamındaki en mühim olaylar kimler tarafından yönetilir? Ayrı ayrı bireyler tarafından mı? Büyük İngiliz düşünürü Carlyle’ın dediği gibi kahramanlar tarafından mı? Yoksa, bütün fertlerinin çabası ve halkın ruhunun gerilimi aracılığıyla mi gerçekleşir?

Önderi var eden, halkın korku ve çaresizliğidir…

Sayısız önder yetiştirme programı, seminer, kurs ve konferans var. Çeşitli önder sınıflandırmaları yapılırken, kitaplardaysa şema ve krokilerle yapılan önder tanımlamaları, önder yönetici ifadeleri göze çarpıyor. Lakin önderi; başkan, patron, şef, direktör, komutan gibi hiyerarşik yapıların sıfatını taşıyanlarla karıştıran ve bir tutmaya kalkışanlar var ne yazık ki.

Önderliğin bir ilkesi yoktur, önderin kişilik yapısı mevcuttur.

Bir komutan, siyaset adamı ve yazar olarak Osman Pamukoğlu son kitabı Önder: Çağların Özlemi ile doğanın tehlikeli yüksekliklere çıkardığı aykırı bir kişilik olan önderi bütün yönleriyle, olmazsa olmazlarıyla çarpıcı bir biçimde anlatıyor.

Önder – Çağların Özlemi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu