Edebiyat Kitapları

Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli PDF indir

Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. K. Kübra Berk tarafından kaleme alınan Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli kitabını 9786257382557 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli kitap özeti, Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli pdf oku, Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli yandex, K. Kübra Berk e-kitap pdf, Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli PDF Drive, Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli PDF Oku

Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli Kısa Özet

Bir telefon şakası yaşamınızıen fazla ne kadar değiştirebilir?

Birçok insan için önemsiz gibi görünen bir telefon şakası, Serce Sevinç`in yaşamını tepetaklak etmiştir.

Serce bir internet sitesinin müşteri hizmetleribiriminde operatör olarak çalışmakta ve iş yaşamının rekabetçi yanından bi hayli sıkılmaktadır. Bağımlısı olduğu televizyon dizileri ve canavardan farksız iki kedisi ile birlikte rutin bir yaşam sürdürmektedir.

Ta ki o sabaha dek!

Hayatı uçan kuşla bile alay etmekle geçen Ceyhun Çapkınve dostlarının hedefi bu kez o olmuştur. Lakin hesaba katmadıkları bir şey mevcuttur: Serce inatçılığı, sivri dili ve rekabetçi ruhuyla bu tür şakalara boyun eğecek bir diğerideğildir. Ceyhun Çapkın adı verilen umursamaz adam, artık genç kızın intikam listesinin baş köşesindedir.

K. Kübra Berk’in yeni romanı Operatöre Bağlanıyorsunuz’da, iki çılgın gencin hayatlarına heyecan ve renk katanfırtınalı bir aşkta kayboluşlarını keyifle okuyacaksınız.

Operatöre Bağlanıyorsunuz 1 Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu