Edebiyat Kitapları

Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 PDF indir

Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. K. Kübra Berk tarafından kaleme alınan Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 kitabının çevirmenliğini Ephesus Yayınları yapmıştır. Yayıncılığını Ephesus Yayınları yaptığı Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 kitap özeti, Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 pdf oku, Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 yandex, K. Kübra Berk e-kitap pdf, Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 PDF Drive, Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 PDF Oku

Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 Kitap Açıklaması

Bir telefon şakası yaşamınızı en fazla ne kadar değiştirebilir?

Birçok insan için önemsiz gibi görünen bir telefon şakası, Serce Sevinç’in yaşamını tepetaklak etmiştir.

Serce bir internet sitesinin müşteri hizmetleri biriminde operatör olarak çalışmakta ve iş yaşamının rekabetçi yanından bi hayli sıkılmaktadır. Bağımlısı olduğu televizyon dizileri ve canavardan farksız iki kedisi ile birlikte rutin bir yaşam sürdürmektedir.

Ta ki o sabaha dek!

Hayatı uçan kuşla bile alay etmekle geçen Ceyhun Çapkınve dostlarının hedefi bu kez o olmuştur. Lakin hesaba katmadıkları bir şey mevcuttur:Serce inatçılığı, sivri dili ve rekabetçi ruhuyla bu tür şakalara boyun eğecek bir diğerideğildir. Ceyhun Çapkın adı verilen umursamaz adam, artık genç kızın intikam listesinin baş köşesindedir.

K. Kübra Berk’in yeni romanı Operatöre Bağlanıyorsunuz’da, iki çılgın gencin hayatlarına heyecan ve renk katan fırtınalı bir aşkta kayboluşlarını keyifle okuyacaksınız.

Operatöre Bağlanıyorsunuz – 1 PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu