Edebiyat Kitapları

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli PDF indir

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. K. Kübra Berk tarafından kaleme alınan Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli kitabını 9786257382816 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli kitap özeti, Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli pdf oku, Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli yandex, K. Kübra Berk e-kitap pdf, Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli PDF Drive, Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli PDF Oku

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli Kısa Özet

Basit bir telefon şakasının yaşamınızı değiştirebileceğini öğrendiğiniz yetmezmiş gibi yaşamınızın aşkını da sizegetireceğini söyleseler, ne yapardınız?

 

Serce Sevinç “bir uçan tekme” olarak tanımladığı aşkın, suratının tam ortasına patlamasıyla adeta şoka uğramıştır.Çünkü Ceyhun Çapkın çapkınlık sanatını konuşturmuş ve onu usta bir avcı gibi gafil avlamıştır. Zavallı Serce,kendini bir anda ilk buluşma randevusunda bulduğunda hadiseleri fakat idrak edebilmiştir:

 

Evet, telefondan kendisine eşek şakası yapıp işinden kovulmasına neden olan bu adama sırılsıklam âşıktır!

 

Bundan sonrası ise freni patlamış bir kamyon misali yokuş aşağı uçmaktır…

 

Hayatları bambaşka yollardan geçmesine rağmen, acaba buiki genç aynı durakta buluşup birbirlerinin ellerinitutabilecekler midir? Ne Serce Sevinç ne Ceyhun Çapkın bu soruya net bir yanıt verebilse de ikisinin de eminolduğu tek bir şey mevcuttur:

 

Bu çılgın aşk insana roman yazdırırdı!

 

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu