Edebiyat Kitapları

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz PDF indir

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz PDF indir, e-kitap sitemizde Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. K. Kübra Berk tarafından kaleme alınan Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz kitabını 9786257382847 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz kitap özeti, Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz pdf oku, Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz yandex, K. Kübra Berk e-kitap pdf, Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz PDF Drive, Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz PDF Oku

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz Kısa Özet

Basit bir telefon şakasının yaşamınızı değiştirebileceğini öğrendiğiniz yetmezmiş gibi yaşamınızın aşkını da sizegetireceğini söyleseler, ne yapardınız?

Serce Sevinç *bir uçan tekme* olarak tanımladığı aşkın, suratının tam ortasına patlamasıyla adeta şoka uğramıştır.Çünkü Ceyhun Çapkın çapkınlık sanatını konuşturmuş ve onu usta bir avcı gibi gafil avlamıştır. Zavallı Serce,kendini bir anda ilk buluşma randevusunda bulduğunda hadiseleri fakat idrak edebilmiştir:

Evet, telefondan kendisine eşek şakası yapıp işinden kovulmasına neden olan bu adama sırılsıklam âşıktır!

Bundan sonrası ise freni patlamış bir kamyon misali yokuş aşağı uçmaktır…

Hayatları bambaşka yollardan geçmesine rağmen, acaba buiki genç aynı durakta buluşup birbirlerinin ellerinitutabilecekler midir? Ne Serce Sevinç ne Ceyhun Çapkın bu soruya net bir yanıt verebilse de ikisinin de eminolduğu tek bir şey mevcuttur:

Bu çılgın aşk insana roman yazdırırdı!

Operatöre Bağlanıyorsunuz 2 Ciltsiz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu