Çocuk Kitapları

Ormanda Eğlence PDF indir

Ormanda Eğlence PDF indir, e-kitap sitemizde Ormanda Eğlence kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gianni Rodari tarafından kaleme alınan Ormanda Eğlence kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ormanda Eğlence kitabını 9786059166744 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ormanda Eğlence kitap özeti, Ormanda Eğlence pdf oku, Ormanda Eğlence yandex, Gianni Rodari e-kitap pdf, Ormanda Eğlence PDF Drive, Ormanda Eğlence Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ormanda Eğlence PDF Oku

Ormanda Eğlence Kısa Özet

Sıra dışı karakterler, uçan evler, yürüyüşe çıkan dağlar, dallarından terlik sarkan bir ağaç, konuşan sırt çantası, konut sahibine mektup yazan bir örümcek, hayali bir coğrafya…

Bir öğretmen, gazeteci, çocuk televizyon programları ve kitapları yazarı Rodari’nin kitapları tüm dünya çapında 50 dile çevrildi ve 1970 senesinde ülkeler arası Hans Christian Andersen Ödülü’nü kazandı. Tekerlemeler, dil oyunları, akıl almaz bir hayal gücü ve fantastik karakterler ile özgürlüğü, hoşgörüyü, dayanışma ve hayvan sevgisini anlatan en keyifli öyküleri bu kitapta toplandı.

Rodari’nin kaleminden Ormanda Eğlence, Sophia Fatus’un gülümseten desenleri, Sima Özkan’ın çevirisiyle Türkçede…

Ormanda Eğlence PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu