Eğitim Kitapları

Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar PDF indir

Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar PDF indir, e-kitap sitemizde Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lokman Aşkın tarafından kaleme alınan Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar kitabını 9786052966020 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar kitap özeti, Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar pdf oku, Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar yandex, Lokman Aşkın e-kitap pdf, Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar PDF Drive, Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar PDF Oku

Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar Kısa Özet

Farsça, Cumhuriyet inkılâbından önce kurulmuş olan Müslüman Türk devletlerinin bir bölümünde resmî dil, edebiyat ve kültür dili; bir bölümünde ise yalnız edebiyat ve kültür dili olarak kullanılmış, yalnızca bilim ve fikir adamları, edipler ve şairler değil, bunun yanı sıra devlet adamlarından bir kısmı da, bu dilde eser vermiş ve o, Osmanlıcanın oluşmasında, özellikle ona malzeme sağlamada çok mühim bir rol oynamıştır. Bundan dolayı Fars dili, bizim için komşu Rus, Yunan, Bulgar ve hatta İngiliz ve Fransız dilleri gibi herhangi bir yabancı dil değil, kendi dilimizi, edebiyatımızı, tarihimizi, sanatımızı, belki de tüm kültürümüzü araştırmayı düşündüğümüzde, ilk başvurmamız gereken bir dildir.

Temel Farsça bilgisine sahip olan bireyler için hazırlanan bu çalışma ile dildeki hâkimiyetinizi artıracak, başlangıç düzeysinden ileri düzeyye kadar olan farklı yüzlerce cümle ile de aşamalı olarak Farsça bilginizi pekiştireceksiniz.

Örnek Cümlelerle Farsçada Sayılar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu