Eğitim Kitapları

Osmanlıca Dersleri 1 PDF indir

Osmanlıca Dersleri 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Osmanlıca Dersleri 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yılmaz Kurt tarafından kaleme alınan Osmanlıca Dersleri 1 kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Osmanlıca Dersleri 1 kitabını 9789753381635 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Osmanlıca Dersleri 1 kitap özeti, Osmanlıca Dersleri 1 pdf oku, Osmanlıca Dersleri 1 yandex, Yılmaz Kurt e-kitap pdf, Osmanlıca Dersleri 1 PDF Drive, Osmanlıca Dersleri 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Osmanlıca Dersleri 1 PDF Oku

Üniversitelerimizin 1. sınıf öğrencileri için ders kitabı olarak hazırlamış olduğumuz bu kitapta iki şeyi ön plana aldık: 1. Pratik olması, 2. gramer-metin-alıştırmaların aynı konu içinde bütünleştirilmesi. Bunun için artırılmış fiillerden ism-i fail ve ism-i meful yapmayı öğrenciler tarafından kolay anlaşılan bir formül şekline getirmeye çalıştık. Birbiriyle alakalı konuların ayrı ayrı yerlerde anlatılması takibi güçleştirdiğinden böyle konuları olabilecek olduğunca bir arada verdik…

– Yılmaz Kurt

Osmanlıca Dersleri 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu